• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

Hayır lokması için İstanbul için de her yere geliyoruz.

İstanbul da seyyar lokma döken firmamıza  0553 241 40 67 - 0216 397 20 02  sipariş hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Cami çıkışında lokma dağıtmak için cami görevlisi arkadaşlara bilgi vermeniz yeterli olacaktır sorun yaşamazsınız.

Şuan da sadece İstanbul'da hayır lokması dağıtımı hizmeti vermekteyiz.  

Hayır lokması dökülecek yere gelirken A-dan Z ye herşeyi biz getiriyoruz.

Gerek lokma hamurunda gerekse Lokma şerbetinde kullandığımız ürünlerin hepsi sertfikalı ve kesinlikle glikoz vb malzemeler kullanılmamaktadır.

Hayır lokması mobil araçlarımız en az 500 kişilik olduğunda dağıtım yapabilmektedir. Lokma yerimizde hazırlanır özel plastik kaplara konulur siz gelip alırsanız bu şekilde 100 kişilik bir dağıtım yapabilirsiniz.

Lokma dökülecek kişi sayısına göre usta ayarlıyoruz normal de 2 kişi yolluyoruz fakat lokma dağıtım sayısı 1000 üzeri olursa dağıtım elemanı sayısını 3-5 kişiye çıkarıyoruz. Tüm elemanlarımız hijyen kurallarına uyuyor ve kesinlikle koruyucu malzemelerimizi kullanıyoruz.

İstanbul'da Lokma döken en büyük firma olmamıza rağmen zaman zaman çok yoğun oluyoruz. Tavsiyemiz 15 gün önceden kayıt açtırıp sözleşmenizi almanızdır.

Hayır lokmasında saray lokma yani yuvarlak lokma olursa her tabakta en az 5 tane İzmir lokma yani delikli lokma olursa her tabakta en az 3 tane oluyor. Zaman zaman müşterilerimizin talebi doğrultusunda bu sayı yükselebiliyor ve daha fazla kişiye dağıtım olması sebebi ile azalabiliyor.Copyright © 2024 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim