• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

Hayır Lokması

Hayır Lokması

Hayır lokması, ülkemizin geleneksel lezzeti olarak zaman zaman dökülüyor. Bu anlamda en fazla İzmir’de dökülen hayır lokması İstanbul gibi illerde özel günlerde, açılışlarda, mevlitlerde, sünnet, nişan ve düğünlerde, cenazelerde dökülüyor. İzmir’ de ise her köşe başında bu lezzeti tatmak mümkün oluyor.


İstanbul’ da hizmet veren Helal Lokma firması özel günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyor. Bu anlamda firma en kaliteli malzemeler ile hazırladığı lokmaları, anında sıcak sıcak servis ediyor. Lokmaların tadı yiyenlerin damağında kalıyor.
Siparişler kapsamında 500 kişilik lokma dökümünden başlayan firma daha da çok kişiye hizmet verebiliyor. Üstelik bunu da İstanbul geneline bakıldığında uygun fiyatlar ile sunuyor.


Hayır Lokması Fiyatları


İstanbul ve çevresinde dökülen hayır lokmaları piyasadaki fiyat artışı nedeni ile oldukça fahiş fiyatlardan sunulabiliyor. Bu anlamda Helal Lokma firması lokma alanındaki uzun süreli tecrübesi ve iş ahlakı ile en uygun fiyatlar ile hayır lokması döküyor.
Bu anlamda firma, hayır lokması fiyatı olarak 500 kişiye 1500 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Yani 500 kişilik lokma fiyatı 2022’de en az 1500 olarak belirleniyor. Bu fiyatlar firmanın sunduğu çeşitli paket içerikleri ile artabiliyor.


Bu kapsamda tabak, çatal, peçete, ilahi dinletisi, özel baharatlar, iki tane lokma ustasıyla 500, 750, 1000 ve 1500 kişilik lokma döktürme paketi mevcuttur. Fiyatlar yine paketler doğrultusunda uygun olarak sunuluyor.


Lokma Döktürme


Lokma döktürme şimdilerde de kullanılan bir uygulama olsa da asıl kaynağı Osmanlı Devletine dayanıyor. Geleneksel olarak hala sürdürülen bu hizmetin de İstanbul’ daki en çok tercih edilen firması olarak Helal Lokma karşımıza çıkıyor.
Özellikle hizmetleri kapsamında hayır işlemek isteyenler için veya kutlama yapmak isteyenler için, müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen yerde ve istenilen saatte lokma döktürme hizmeti veriliyor.

Lezzetli ve hijyenik lokmalar yiyende bir daha yeme isteği uyandırıyor. Bunun nedeni ise uzun yıllardır bu sektör içerisinde hizmet veren ustaların gizli sırları olarak karşımıza çıkıyor. 
Bu kadar lezzetli lokmayı da uygun fiyatlara sunan firma 500 kişilik lokma fiyatını sadece 1500 TL olarak müşterilerine sunuyor.


Cami Çıkışında Lokma Döken Firmalar


Cami çıkışında lokma döken firmalar aslında genel olan lokma döken firmalardan farksızdır. Helal Lokma müşterileri bu hizmeti daha çok kişiye aynı anda hayır ulaştırabilmek için tercih ediyorlar.
Özellikle Cuma namazı sonrasında cami çıkışında lokma döktürmenin de büyük sevapları olduğuna inanılıyor. Lokma döktürüldükten sonra bu hayırdan faydalanan kişinin ‘ Allah razı olsun. ‘ sözünün hayır için ölenlere huzur verdiğine inanılıyor.
Bu anlamda lokma döktürmek bir hayır işlemek için de Helal Lokma aracılığı ile sağlanabiliyor. Firma İstanbul hayır lokması hizmeti için talep edilen gün ve saatte sıcak bir şekilde lokmaları dökerek özel paketli şekilde teslimlerini gerçekleştiriyor.


Hayır İçin Lokma Döktürmek İstiyorum


Hayır için lokma döktürmek pek çok kişinin aklına geliyor. Peki, hayır lokması sevap mı? Tabi ki bu sorunun cevabını ancak din hocaları verebilir. Fakat genele bakıldığında bir sadaka görevi gören, insanları sevindiren belki o an bir ihtiyaç sahibinin karnını doyuran bu hizmet sevap olarak görülebiliyor.
Bu kapsamda bir ölünün ardından hayır için, mevlitler için veya hayırlı bir iş yapmak için döktürülen bu lokmalar yiyenleri sevindiriyor.


Özellikle kültürümüzün bir parçası olması da bu anlamda bu hizmeti daha değerli bir hale getiriyor. Hayır için lokma döktürmek isteyenler İstanbul’ un neresinde olurlarsa olsunlar uygun fiyat, kaliteli hizmet için Helal Lokma’ ya ulaşıyorlar.


Arabayla Hayır Lokması Döken Firmalar


Hayır lokması genellikle bir firmanın verdiği hizmet kapsamında gerçekleştiriliyor. Çünkü hamurun ve şerbetin hazırlanması için hijyenik ortamlara ihtiyaç duyuluyor. Helal Lokma da bu kapsamda hizmet vermeden önce hijyenik bir şekilde hamuru ve şerbeti hazırlayarak müşterinin talep ettiği mekana ulaşıyor.


Bu anlamda araba ile hayır lokması dökmek için yerinde sıcak sıcak lokmaları kızartıp şerbete batırarak hijyenik şekilde hayır için bekleyenlere sunuyor. Araba ile gerçekleştirilen bu hayır günümüzde mobil hayır lokması olarak da adlandırılıyor. Bu kapsamda Helal Lokma firması da kaliteli ve lezzetli olan bu hizmeti sunmaya devam ediyor.


Helal Lokmacı


Özellikle sokaklarda hayır için döktürülen lokmalarda hijyen ve kalite gibi koşulların yanı sıra helal malzemelerin kullanılması da önemli olarak görülüyor.
Çünkü İslam dini çerçevesinde gerçekleştirilen hayır için hazırlanan bir yiyeceğin tamamen helal şekilde hazırlanmış ve helal malzemelerden üretilmiş olması gerekiyor.


Helal Lokma da adından anlaşılacağı üzere yerli ve helal malzemeleri kullanarak steril bir şekilde hamur ve şerbeti hazırlıyor. Hamur ve şerbet yapımında kullandığı malzemelerin her birinin markasının ait olduğu ülkelerin özelliklerine dikkat ediyor. Bu anlamda da hayır işlemek isteyen kişilerin aklında soru işareti kalmadan bu hizmeti almalarına yardımcı oluyor.


Lokma Döktürme Arabası


Lokma döktürme için kullanılan lokma döktürme arabasında hijyenik bir ortam oluşturulması zorunlu olarak biliniyor. Çünkü yüzlerce insana dağıtılacak olan yiyeceğin pişirildiği alan olarak bilinen bu arabalar eski dönemlerde hijyenik olmayabiliyordu.
Helal Lokma firması kurulduğundan bu yana arabalarında ve hamurun hazırlandığı mekanlarında hijyene önem veriyorlar. Bu anlamda da hizmet talep eden müşterilerden alınan geri dönüşlerde hiçbir zaman hijyen ve lezzet adına kötü yorum yer almıyor.
Lokma döktürme arabasını hijyenik şekilde kullanan ve her kullanımdan sonra detaylı şekilde temizleyen Helal Lokma firması ile İstanbul’ da yaşayan insanlar gönül rahatlığı ile hayır için lokma döktürme hizmetinden faydalanabiliyor.


Ölenin Ardından Hayır Lokması Dağıtımı


İnsanlar ölülerinin ardından hayır yaparak onları onurlandırmayı tercih ediyor ve öbür dünyadaki acılarının azalmasına yardımcı oluyorlar. Bu anlamda özellikle ülkemizde ölüm anının ardından helva kavurma, lokma döktürme gibi hayır işleri gerçekleştiriliyor.
Helal Lokma da bu kapsamda müşterilerine acı günlerinde hayır işlemeleri için destek oluyor ve hangi gün hangi saat talep edilirse o noktada lokma hayrı hizmeti sunmaya başlıyor.


Tüm bunların yanında ölüm anının ardından mevtanın sene-i devriyelerinde de lokma dökme hizmetleri talep edilebiliyor. Bu şekilde hem mevtaya bir dua okunmuş oluyor hem de hayır sahibi, içini rahatlatarak sevap kazanmış oluyor. 
Helal Lokma da cenaze, mevlit gibi tüm özel günlerde müşterilerinin yanında oluyor.


İstanbul’ un En Büyük Lokmacısı


İstanbul çok büyük ve kalabalık bir nüfusa sahip. Müşteriler de bu kapsamda hangi firmayı seçecekleri konusunda şaşırıyorlar. Öncelikle belirtilmelidir ki lokma döktürme hizmetinde önemli olan ilk şey lokmanın hijyenik şekilde hazırlanıyor olması ve lezzetinin yerinde olması.


Helal malzemeler ile hazırlanan lokmalar, lezzetli be hijyenik ise de son olarak sunum hizmetine ve fiyatlandırmaya bakılıyor.
Helal Lokma bu anlamda helal malzemeleri kullanarak temiz ve kaliteli bir ortamda hamuru ve şerbeti hazırlıyor. Ardından yerinde sıcacık lezzetli lokmaları dökerek paketli çatal bıçaklar ile hijyenik servis yapıyor. Son olarak da müşterileri için lokma hayrı fiyatlarını en uygun düzeylerde sunuyor. Bu şekilde de İstanbul’un en büyük lokmacısı olarak anılıyor.

Hayır Lokması İstanbul

İstanbul'da Hayır Lokması Döküyoruz.  İstanbul'da hayır lokması döktürmek isteyenler, bize ulaştıklarında, istedikleri yerde ve zaman da hayır lokması dökümü yapan gezici ekibimiz hizmetinizdedir. Hayır lokmacısı kaliteli hijyenik el değmeden lokma dökmektedir.

Seyyar Lokma Arabası

Helal Lokmam siz nereye isterseniz oraya seyyar lokma arabası ile geliyor ve istediğiniz sayıda kişiye hayır lokması dağıtıyor. Hayır Lokması dağıtımı öncesi masalarımızı ve tezgahımızı hazırlıyoruz dağıtım yapılacak yere gelmeden önce lokma hamurunu ve şerbetini hazır ediyor son sistem lokma makinamız ile lokma pişirme işlemini el değmeden yapıyoruz. 

Hayır Lokması Fiyataları

İstanbul'da son yıllarda hayır lokması dağıtımı İzmir ve Ege bölgesinde olduğu gibi yaygınlaşmaya başladı. Hayırlarına vesile olmaya çalışan firmamız kaliteyi uygun fiyata sizlere sunuyor.İstanbul'da Lokma dökme fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. 

Anahtar Kelimeler : lokmacı' | 'lokmacı usta' | 'lokma diyarı' | 'helal lokmam' | hayır lokması' | 'lokma tatlısı' | 'lokmacı' | 'lokma döktürmek istiyorum' | 'lokma fiyatları' | 'hayır lokması fiyatları' | 'lokma arabası' | 'lokmacı istanbul' | 'lokmacı Arabası

Hayır Lokması Döktürmek İstediğinizde İstanbul Genelinde Sizlerin Hizmetindeyiz.

Hayır Lokması Fiyataları 3.000 TL den Başlamaktadır.

Osmanlı ‘dan kalma olarak bilinen şerbetli tatlı olan lokma geçmişten beri hayırlı sebeplerden dolayı veya sevap kazanmak için  dağıtılıyor. Basit malzemelerden yapılsa da doğru yapıldığı zaman damakta inanılmaz bir tat bırakıyor. Basit malzemeler içermesine bakmayın kıvamı için tecrübe gerekiyor.

İstanbul'da Hayır Lokması 3.000 TL'den Başlıyor.

Şirketimiz ise bu lokma geleneğini sokaklara geri getiriyor. Dükkanların ciddiyetinden sıkılmadınız mı ? Sokağın samimiyetini özlediyseniz doğru yerdesiniz. Tabii zaman geçti artık hiçbir şey eskisiyle birebir aynı değil. Dolayısıyla biz de sokak lokmacısıyız ama belirli bir bölgemiz yok. Hayata artık internet ve telefon hâkim olduğu için sipariş almayı ve bilgilendirmeyi internet veya telefon üzerinden yapıyoruz.

 

Önceden sokak lokmacıları hijyene dikkat etmiyordu o ne olacak ?

Geçmiş, geçmişte kaldı. Ayrıca işini o zaman iyi yapan da vardı bu zamanda hala kötü yapanlar da bulunuyor. Biz firmamız olarak kendimizin yemek istemeyeceği şeyi insanlara pazarlamayız. İş ahlakı olan her şirket ya da şahıs da bu politikayı izlemelidir. Kullanılan malzemelerin kalitesi olsun, kullanılan aparat ve parçaların kalitesi olsun hepsi üst düzey kalitededir. Üstelik kimseye bayat lokma da satmıyoruz. İnternet veya telefon üzerinden aldığımız siparişlere göre o güne özel hazırlığımızı yapıyoruz. Sunmak istediğiniz kitleye elimizden geldiğince kaliteli hizmet veriyoruz. Seyyar olduğumuza bakmayın dükkânlardan hiçbir eksik kalır yanımız bulunmuyor. Düzenli olarak siparişlerden önce ve sonra kaliteli personel kadromuzla sizlerin sağlığını düşünerek hareket ediyoruz.

Bir yeriniz yok peki size nasıl ulaşacağım ?

Biz Türkiye Cumhuriyeti’nde kayıtlı, vergi levhası olan bir şirketiz. Fiziki olarak bir ofisimiz bulunuyor. İsterseniz telefon, internet ya da ofisimize gelerek bize ulaşabilirsiniz. Onun dışında bütün malzemelerimiz depolarımızda temiz ve düzenli bir şekilde tutuluyor.  Bizi nerden mi bulacaksınız? Siz bizi bulmayacaksınız, biz sizi bulacağız. Çeşitli iletişim yöntemlerinden biriyle bizle iletişime geçin. Gerekli bilgileri ve ödemeyi aldıktan sonra biz sizin istediğiniz yerde, istediğiniz kadar lokmayı dağıtalım.

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları 3.000 TL'den Başlıyor.

Biz şirket olarak müşterimizi daha doğrusu bizim müşterilerimiz daha çok hayırseverler oluyor. Herkes rahat rahat hayır yapabilsin diye daha uygun fiyatlarla sizin hayrınıza aracılık ediyoruz. Uygun fiyatlı diye demek değildir ki kalitesiz ürünler kullanıyoruz. Sakın yanlış anlaşılmasın bizim kullandığımız ürünlerin hiçbirinin insan sağlığına zararı yoktur. Kaliteli ve taze ürünler kullanarak eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz. Çeşitli hizmetlerimiz de bulunsa da detaylı bilgiyi şirketimizle iletişime geçerek alabilirsiniz.

İstanbul Genelinde Hayır Lokması Dağıtımı İçin Bize Ulaşınız. İletişim 0 553 862 96 95Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim