• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

Hayır Lokması

Hayır Lokması

Hayır Lokması İstanbul

İstanbul'da Hayır Lokması Döküyoruz.  İstanbul'da hayır lokması döktürmek isteyenler, bize ulaştıklarında, istedikleri yerde ve zaman da hayır lokması dökümü yapan gezici ekibimiz hizmetinizdedir. Hayır lokmacısı kaliteli hijyenik el değmeden lokma dökmektedir.

Seyyar Lokma Arabası

Helal Lokmam siz nereye isterseniz oraya seyyar lokma arabası ile geliyor ve istediğiniz sayıda kişiye hayır lokması dağıtıyor. Hayır Lokması dağıtımı öncesi masalarımızı ve tezgahımızı hazırlıyoruz dağıtım yapılacak yere gelmeden önce lokma hamurunu ve şerbetini hazır ediyor son sistem lokma makinamız ile lokma pişirme işlemini el değmeden yapıyoruz. 

Hayır Lokması Fiyataları

İstanbul'da son yıllarda hayır lokması dağıtımı İzmir ve Ege bölgesinde olduğu gibi yaygınlaşmaya başladı. Hayırlarına vesile olmaya çalışan firmamız kaliteyi uygun fiyata sizlere sunuyor.İstanbul'da Lokma dökme fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. 

Anahtar Kelimeler : lokmacı' | 'lokmacı usta' | 'lokma diyarı' | 'helal lokmam' | hayır lokması' | 'lokma tatlısı' | 'lokmacı' | 'lokma döktürmek istiyorum' | 'lokma fiyatları' | 'hayır lokması fiyatları' | 'lokma arabası' | 'lokmacı istanbul' | 'lokmacı Arabası

Hayır Lokması Döktürmek İstediğinizde İstanbul Genelinde Sizlerin Hizmetindeyiz.

Hayır Lokması Fiyataları 1.250 TL den Başlamaktadır.

Osmanlı ‘dan kalma olarak bilinen şerbetli tatlı olan lokma geçmişten beri hayırlı sebeplerden dolayı veya sevap kazanmak için  dağıtılıyor. Basit malzemelerden yapılsa da doğru yapıldığı zaman damakta inanılmaz bir tat bırakıyor. Basit malzemeler içermesine bakmayın kıvamı için tecrübe gerekiyor.

İstanbul Hayır Lokma Arabası Kiralama

Osmanlı’dan beri lokma satıcıları alırlardı lokma satışı için özel tasarlattıkları arabalarını sokaklara çıkarlardı. Her lokmacının kendine has bir konumu vardı ki tadını beğenen müşteriler sürekli o lokmacıyı bulup alabilsin. Genellikle hayırlı günlerde yani kandil, bayram veya namaz çıkışları gibi günlerde satış miktarı artıyordu. Sokakta bulunan lokmacılar önünde uzun kuyruklar olup herkes sokağın samimiyetiyle güzel lokma yemek istiyordu. Ancak zaman ilerledi, ticaret düzene sokuldu bazı lokmacılar dükkânlara geçtiler. Sokağın samimiyetini vermese de tatlarını bozmayan bütün lokmacılar yavaş yavaş tatlıcı dükkânları açmaya başladı, sokaktan silindiler yavaş yavaş…

İstanbul'da Hayır Lokması 1.250 TL'den Başlıyor.

Şirketimiz ise bu lokma geleneğini sokaklara geri getiriyor. Dükkanların ciddiyetinden sıkılmadınız mı ? Sokağın samimiyetini özlediyseniz doğru yerdesiniz. Tabii zaman geçti artık hiçbir şey eskisiyle birebir aynı değil. Dolayısıyla biz de sokak lokmacısıyız ama belirli bir bölgemiz yok. Hayata artık internet ve telefon hâkim olduğu için sipariş almayı ve bilgilendirmeyi internet veya telefon üzerinden yapıyoruz.

Önceden sokak lokmacıları hijyene dikkat etmiyordu o ne olacak ?

Geçmiş, geçmişte kaldı. Ayrıca işini o zaman iyi yapan da vardı bu zamanda hala kötü yapanlar da bulunuyor. Biz firmamız olarak kendimizin yemek istemeyeceği şeyi insanlara pazarlamayız. İş ahlakı olan her şirket ya da şahıs da bu politikayı izlemelidir. Kullanılan malzemelerin kalitesi olsun, kullanılan aparat ve parçaların kalitesi olsun hepsi üst düzey kalitededir. Üstelik kimseye bayat lokma da satmıyoruz. İnternet veya telefon üzerinden aldığımız siparişlere göre o güne özel hazırlığımızı yapıyoruz. Sunmak istediğiniz kitleye elimizden geldiğince kaliteli hizmet veriyoruz. Seyyar olduğumuza bakmayın dükkânlardan hiçbir eksik kalır yanımız bulunmuyor. Düzenli olarak siparişlerden önce ve sonra kaliteli personel kadromuzla sizlerin sağlığını düşünerek hareket ediyoruz.

Bir yeriniz yok peki size nasıl ulaşacağım ?

Biz Türkiye Cumhuriyeti’nde kayıtlı, vergi levhası olan bir şirketiz. Fiziki olarak bir ofisimiz bulunuyor. İsterseniz telefon, internet ya da ofisimize gelerek bize ulaşabilirsiniz. Onun dışında bütün malzemelerimiz depolarımızda temiz ve düzenli bir şekilde tutuluyor.  Bizi nerden mi bulacaksınız? Siz bizi bulmayacaksınız, biz sizi bulacağız. Çeşitli iletişim yöntemlerinden biriyle bizle iletişime geçin. Gerekli bilgileri ve ödemeyi aldıktan sonra biz sizin istediğiniz yerde, istediğiniz kadar lokmayı dağıtalım.

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları 1.250 TL'den Başlıyor.

Biz şirket olarak müşterimizi daha doğrusu bizim müşterilerimiz daha çok hayırseverler oluyor. Herkes rahat rahat hayır yapabilsin diye daha uygun fiyatlarla sizin hayrınıza aracılık ediyoruz. Uygun fiyatlı diye demek değildir ki kalitesiz ürünler kullanıyoruz. Sakın yanlış anlaşılmasın bizim kullandığımız ürünlerin hiçbirinin insan sağlığına zararı yoktur. Kaliteli ve taze ürünler kullanarak eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz. Çeşitli hizmetlerimiz de bulunsa da detaylı bilgiyi şirketimizle iletişime geçerek alabilirsiniz.Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim