• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

Lokmacı

Lokmacı

İSTANBUL LOKMACI

İstanbul'un en büyük lokmacısı olan Helal Lokmam Sizlere hijyenik kaliteli sorunsuz hizmet anlayışı ile İstanbul İlçelerinde hizmet vermektedir..Lokmacı kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Lokmacı Fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Lokma döktürmek için hayır lokması için bize ulaşabilir.

En Ekonomik Lokmacı Kiralama Fiyatları 5.000 TL'den Başlıyor.

LOKMACI KİRALAMA

Helal Lokmam sizler için her yerde! Cenazelerde kişinin ruhu için lokmacı geleneğini yaşatmak, insanların hayır dualarını almak önemlidir. Kandillerde, mevlitlerde profesyonel ekip tarafından hazırlanan helal lokmalarınız herkesin iyi dileklerde bulunmasını sağlayacak.

Firmamızın Olmazsa Olmazları

Hijyenik unsurlarla çalışmak.
İnsanlarla güler yüzlü iletişim.
Her lokmanın aynı kalitede olması.
Dilerseniz İstanbul’un her yerine mobil aracımız ile gelebilir ve açık havada lokmacı dağıtımı gerçekleştirebiliriz.

Dilerseniz de ücretsiz nakliye hizmetimiz ile kapınıza kadar siparişinizi iletebiliriz.

En Kaliteli Lokmacı Kiralama Servisi 

Bulaşık derdini de ortadan kaldırıyoruz. Çatal ve tabaklar ile birlikte ulaşım sağlıyoruz. Kitlelere ulaşmak, hayır lokmalarınızı dağıtmak için saatler öncesinden hazırlığımızı yaparak mitinglerde, cami önlerinde dağıtım gerçekleştiriyoruz.

Sizler için her ayrıntıyı hesaplayarak, kusursuz bir düzen içinde işinde uzman ekibimiz ile çalışıyoruz.

lokmacı

Açılışlara Lokmacı Hizmeti

Tasavvufi değerler dışında firma açılışlarında da konuklara lezzetli lokmalar sunuyoruz. Kampanyalı fiyatlarımız ile misafirlerin damak tadına uygun helal üretim ilkelerimizdendir. Bol kazancınız için bol kepçeden hayır lokması dağıtımı sağlıyoruz.


Unutmayın! 500 kişiden 50 bin kişiye kadar istediğiniz tarihte el değmeden üretim gerçekleştiriyoruz.
Festivaller, mitingler, törenler, kermesler ve hayır yapmak istediğiniz her yerde hizmetinizdeyiz!

Organizasyonda aklınızda soru işareti kalmaması için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız, organizasyonlardan resimler, üretim aşamaları dahil tüm detaylar için  TIKLAYINIZ

 

İstanbul Lokmacısı

Hayır lokması hizmetimiz ile İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Hijyen ve kalitenin ön planda tutulduğu, güler yüzlü yaklaşım anlayışının benimsendiği çalışmalarımızda, 50.000 kişiye kadar ikram sunabilme potansiyeline sahibiz.

İstanbul'un lokma döktürme sektöründe lider ismi olan Helal Lokmam, ekonomik fiyatlar ve A'dan Z'ye her şey dahil hizmet prensibi ile özel günlerinizde yanınızda.

lokmacı istanbul

İstanbul Lokmacı Kiralama Fiyatları

 Her ne kadar hijyen ve kalite prensiplerini ön planda tutsak da, müşterilerimizin bütçelerini aşmayacak fiyat politikaları sunduğumuz da bir gerçek.

500 kişiden 50.000 kişiye kadar sunduğumuz lokma ikramlarında, ekonomik fiyatlarla memnuniyetinizi sağlıyoruz. 500 kişilik lokmacı fiyatlarımız 5.000 TL, 1000 kişilik fiyatımız ise 8.000 TL'dir.

 

Bu hizmet dahilinde, lokma standının belirttiğiniz adrese nakledilmesi, profesyonel aşçılarımızın ve servis elemanlarımızın temini, tatlının hazırlanması için gerekli malzemelerin hazırlanması, vb. tüm masraflar dahildir.

Siz sadece lokma döktürmek istediğiniz tarihi, adresi ve kaç kişiye ikramda bulunulmasını istediğinizi bizlere belirtiyor; gerisini usta ellere bırakıyorsunuz. Ekip arkadaşlarımız, tüm hazırlıklarını bu süreç içerisinde tamamlıyor ve taze pişirilen lokmaları plastik tabak ve çatallarla hijyenik bir şekilde misafirlere sunuyor.

İstanbul Lokmacı

Kaç Kişiye Lokma İkram Edebiliyoruz?

Müşterilerimizden gelen sorulardan birisi de kaç kişiye lokma ikram edebiliyor olmamızdır. Bu konuda oldukça geniş bir kitleye hizmet sağlayabiliyoruz. Fuar, festival, açılış organizasyonları, kültürel etkinlikler gibi çeşitli organizasyonlarda bugüne kadar binlerce kişiye aynı anda lokma sunumu yaptık.

Bu referanslarımız hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. %100 memnuniyet odaklı çalışmalarımızda 50.000 kişiye kadar hizmet sağlayabiliyoruz.

İstanbul lokmacı fiyatları bütçenizi aşmayacağı gibi en ucuz fiyat garantisi de sunuyoruz. 1000 kişi ve üzerindeki siparişlerinizde ortalama kişi başına 8.0 TL gibi uygun bir fiyat çıkmaktadır. Dışarıdan perakende tatlı satın almak istediğinizde porsiyon başı 8.0 TL ile 10 TL arasında ödeme yapılmaktadır.

Doğal Malzemeler, Üstün Lezzet!

Lokma tatlısı geleneğimizin bir parçasıdır. Yüzyıllardır süre gelen bu gelenek, bu tatlının lezzetinden, herkes tarafından sevilmesinden ve özellikle bünyeyi rahatsız etmeyen hafif bir tatlı olmasından kaynaklanıyor. Gerek yaz aylarında, gerekse kış aylarında ve diğer mevsimlerde insanımız tarafından keyifle tüketilmektedir.

Son yıllarda daha da popüler hale gelen, özellikle perakende tatlıcılık sektöründe adından sıklıkla bahsettirerek eski günlerdeki ihtişamına kavuşan lokma tatlısı, ikramlara da konu olmaya başladı.

Gerek cenaze ve ölüm yıl dönümleri gibi hüzünlü etkinliklerde, gerekse açılış etkinlikleri, kurumsal etkinlikler, fuarlar, eğlence etkinlikleri gibi organizasyonlarda çokça tercih edilmeye başlandı.

Fakat Helal Lokmam firması olarak biz bu işi yıllardır yapıyor, popüler hale gelmeden önce de hizmetlerimizi İstanbul'un dört bir yanında sağlıyorduk. Geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de ikramlarımızı en kaliteli malzemelerle, en hijyenik ortamlarda güler yüzlü personelimizle değerli vatandaşlarımıza sunmaya devam edeceğiz.

Lokmacı Kirala

Lokmacı hizmetimizin öne çıkan özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

A'dan Z'ye her şey dahil hizmet
Müşterinin istediği bir tarihte, istediği bir adreste yerinde ikram
Kaliteli, taze ve sertifikalı malzemeler
İkram yapılacak yere ücretsiz transfer (lokma standı, eleman temini, vb.)
Yerine pişirme, sıcak ve taze servis
Hijyen kurallarına uygun işlem
Tek kullanımlık tabak ve çatal (plastik tabak, çatal) sayesinde bulaşık, vb. uğraşlarınızın olmaması
Ekonomik fiyatlar
Güler yüzlü hizmet
İstanbul'un her yerine hizmet
Organizasyon deneyimi

Lokmacı hizmetimizin avantajları bu kadarla da sınırlı değil. %100 müşteri memnuniyeti, samimi yaklaşım ve müşteriye olan değer, ayrıcalıklı hissedeceğiniz diğer unsurlardan.

Bunların yanı sıra aklınıza takılan soruları, web sitemizde bulunan "Bizimle İletişime Geç" butonuna tıklayarak saniyeler içerisinde sorabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizlere her konuda destek sağlamaktan mutluluk duyacaktır.

Lokmacı Kiralama Servisi İstanbul

Cami Önünde Lokmacı Hizmeti

Müşterilerimizin en çok talep ettiği hizmet çeşitlerinden birisi de cami önünde lokmacı hizmetidir. Kimi zaman 500 kişilik, kimi zaman 1.000 kişilik, kimi zaman da daha büyük kitlelere, taleplerinize göre lokma ikramı yapabiliyoruz.

Sizlerin ikram yapılmasını istediği kişi sayısına göre aşçı ve servis elemanı temin ediyor, dilediğiniz adreste tazecik pişen tatlıları sıcacık ikram ediyoruz. Her yaştan vatandaşımızın damak tadına uygun, bu eşsiz lezzet için sizler de ikramlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Cenaze organizasyonunda, ölüm yıl  dönümlerinde veya ortada herhangi bir sebep yokken, yalnızca hayır amacıyla lokma döktürme hizmetimizle tanışabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak, lezzetini tadınca şaşkınlığınızı gizleyemeyeceğiniz bu tatlının vatandaşlara ikram edilmesi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayır Lokmacısı Firması

İstanbul'un En Kaliteli ve En Ekonomik Lokmacısı

Lokma tatlısı, bir gelenek, bir aşk, bir kültürdür. Helal Lokmam firması olarak bu kültürü sonuna kadar yaşatmak, ileriki kuşaklara aktarmak, bunu yaparken de lezzetinden ve kalitesinden ödün vermemek en temel prensibimiz.

İstanbul'un hemen her semtinde bugüne kadar hazırladığımız ikramlarda, vatandaşlarımızın güzel sözleri bizler için bir gurur kaynağı haline geldi.

İstanbul lokmacı denildiğinde akla ilk gelen firma olmamızın sebebi de %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve lezzetimizi  her  geçen gün daha da eşsiz hale getirmemizdir.

Hangi sebeple olursa olsun sizler de hiç tanımadığınız insanların hayır dualarını almak, onların gönüllerine girebilmek için bizimle hemen iletişime geçerek, istediğiniz herhangi birisi adına lokma döktürme hizmetimizi alabilirsiniz.

Hayır Hizmeti Yapan İstanbul Firması

Cenazelerde Lokmacı Hizmeti

Vatandaşlarımız, hüzünlü cenaze günlerinde hayırlı bir ikram olması münasebetiyle davetlilere ve hiç tanımadıkları diğer misafirlere ikram sunar. Bu geleneğimizin bir parçasıdır. Kimi zaman da ölüm yıl dönümlerinde bu ikramlar gündeme gelir.

Bu ikramın asıl amacı, ölen kişinin hayır duasına mahzar olmasıdır. Genellikle lokma tatlısı, bu tür günlerde ikrama konu olur. Çocuklardan büyüklere herkes tarafından sevilen, hafif bir tatlı olan lokma; bünyeni rahatsız etmez ve taze olarak sunum yapılır.

Cenaze lokmacısı olarak faaliyet gösterdiğimiz İstanbul genelinde, bu tür günlerde her şey dahil hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Tatlıların hazırlanması ve pişirilmesi için gerekli olan malzemelerin temin edilmesinden, servis elemanlarına, lokma standının transfer edilmesine kadar her şey tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Hayır Lokması Arabası

Ölüm Yıl Dönümlerinde Lokmacı

Bu dünyadan göçen yakınlarınızın hayrına lokma döktürmek, onlarca kişinin hayır duasını almanın önemli yollarından birisidir. Bu sayede hem insanlara güzel bir lezzet ikram edebilir, hem de onların hayır duasını almış olursunuz.

Gerek cenaze evlerinde, gerekse cami önlerinde lokma döktürme hizmetimizle insanlara ikram sunabilirsiniz. İstanbul lokmacı firması olarak verdiğimiz hizmetlerimizde, ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Dilediğiniz bir tarihte, dilediğiniz bir adreste lokmacı için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Lokmacı Kiralamak için Bize Ulaşınız. 0553 241 40 67 Copyright © 2024 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim