Lokmacı - Hayır Lokması | Seyyar Lokmacı | Hayır Lokması Fiyatları
  • Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
  • info@asirorganizasyon.com

Lokmacı

Lokmacı

İSTANBUL LOKMACI

İstanbul'un en büyük lokmacısı olan Helal Lokmam Sizlere hijyenik kaliteli sorunsuz hizmet anlayışı ile İstanbul İlçelerinde hizmet vermektedir..Lokmacı kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Lokmacı Fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Lokma döktürmek için hayır lokması için bize ulaşabilir.

LOKMACI KİRALAMA

Helal Lokmam sizler için her yerde! Cenazelerde kişinin ruhu için hayır lokması döktürme geleneğini yaşatmak, insanların hayır dualarını almak önemlidir. Kandillerde, mevlitlerde profesyonel ekip tarafından hazırlanan helal lokmalarınız herkesin iyi dileklerde bulunmasını sağlayacak.

Firmamızın Olmazsa Olmazları

Hijyenik unsurlarla çalışmak.
İnsanlarla güler yüzlü iletişim.
Her lokmanın aynı kalitede olması.
Dilerseniz İstanbul’un her yerine tırımız ile gelebilir ve açık havada hayır lokması dağıtımı gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz de ücretsiz nakliye hizmetimiz ile kapınıza kadar siparişinizi iletebiliriz.

En Kaliteli Lokmacı Kiralama Servisi 

Bulaşık derdini de ortadan kaldırıyoruz. Çatal ve tabaklar ile birlikte ulaşım sağlıyoruz. Kitlelere ulaşmak, hayır lokmalarınızı dağıtmak için saatler öncesinden hazırlığımızı yaparak mitinglerde, cami önlerinde dağıtım gerçekleştiriyoruz. Sizler için her ayrıntıyı hesaplayarak, kusursuz bir düzen içinde işinde uzman ekibimiz ile çalışıyoruz.

Açılışlara Hayır Lokması Hizmeti

Tasavvufi değerler dışında firma açılışlarında da konuklara lezzetli lokmalar sunuyoruz. Kampanyalı fiyatlarımız ile misafirlerin damak tadına uygun helal üretim ilkelerimizdendir. Bol kazancınız için bol kepçeden hayır lokması dağıtımı sağlıyoruz.

Unutmayın! 500 kişiden 50 bin kişiye kadar istediğiniz tarihte el değmeden üretim gerçekleştiriyoruz.
Festivaller, mitingler, törenler, kermesler ve hayır yapmak istediğiniz her yerde hizmetinizdeyiz!

Organizasyonda aklınızda soru işareti kalmaması için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız, organizasyonlardan resimler, üretim aşamaları dahil tüm detaylar için  TIKLAYINIZ


En Ekonomik Lokmacı Kiralama Fiyatları 700 TL den Başlamaktadır.

Lokmacı Kiralamak için Bize Ulaşınız. 0553 241 40 67 Copyright © 2020 Helal Lokmam

Yukarı Çık
whatsapp İletişim