• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

Lokma Döken Firmalar İstanbul

Lokma Döken Firmalar İstanbul

İstanbul Lokma Döken Firmalar

Kutlama  için yapmayı düşündüğünüz organizasyonlarınızda Lokma Tatlısı ikram ederek konuklarınızı ağırlayabilirsiniz., Festival, Kermes, Şenlik, Mevlüt, Tören, Her türlü Açılış organizasyonlarınız için hayır lokması döküyoruz.

Hayır Lokması Kiralama Fiyatları

İstanbul Lokmacıları hızla şehrimizin  her tarafında kendini göstermeye başlayan yeni lezzetin adıdır. Saray lokma eski bir tatlı olduğu halde İstanbulda hayır amaçlı hayır lokması bedava dağıtılması bizim sayemizde gelişmektedir. Saray lokmasının adı üstünde bir saray tatlısı olduğu açıktır.

Gerek lezzeti gerekse de ekonomik bir tatlı olması bugünlere kadar gelmesinde etkili olmuştur. Geçmişten bu güne lezzetinden bir şey kaybetmediği gibi tam tersine değişik süslemeler ile lezzeti bir kat daha artmıştır. İstanbul da özellikle cami çıkışlarında lokma dökmeye devam ediyoruz. Lokma döktürmek istediğinizde bize ulaşınız.

Firmamız istenilen yerde istenilen miktar kadar oldukça lezzetli İstanbul saray lokma tatlısı imalatı ve dağıtımı gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlara lokma döktürmek istediğinizde bize ulaşınız. Helal lokma olarak İstanbul genelinde uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz.


İstanbul da Lokma Döktürme Fiyatları 900 TL den Başlamaktadır.Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim