• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

İstanbul'da Cami Çıkışında Lokma Dağıtılıyor.

İstanbul'da Cami Çıkışında Lokma Dağıtılıyor.

Cami Çıkışı Lokma Döktürme Firması

Helal Lokma İstanbul'da Çok Güzel Anlamlı Bir İş Daha Başlattı. Daha Çok Babası Annesi Veya Bir Yakını Vefat Eden Kişiler Bize Ulaşıyor. Onlar İçin Hayrına Lokma Dağıttırıyor Ve Lokma Alanlar Vefat Eden Kişinin Ruhuna Fatihalar Dualar Yolluyor. Ölüm Yıl Dönümlerinde Mevlitlerde Özel Gün Ve Gecelerde Lokma Dağıttırmak Ve Hayra Kavuşmak İsteyenler Bize Ulaşıyor.

Hayır Lokmacısı Kiralama

Bizde Nereye İsterseler Geliyor İşinin Uzmanı Ustalarımız Sıcak Lokma Döküp Dağıtımını Orada Yapıyor. Kimi Zaman Cami Çıkışın Da Kimi Zaman Bir Evin Önünde Kimi Zaman Da Bir Esnafın Kapısının Önünde Bizi Görmeniz Mümkündür. Lokma Döktürmek İstediğiniz Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

İstanbul Hayır Lokması Fiyatları

Bugüne Kadar 1000 Lerce Hayır Sahibinin Lokmasını Dağıttık Vermiş Olduğumuz Hizmet Kalitesi Sebebiyle Firmamız Büyüyerek Devam Ediyor. Minumum 500 Kişi İçin Araç Çıkartan Firmamız İstanbul Da İstenilen Noktaya Gelip Hazırlıklarını Yapıp Sıcak Lokmaları Özel Kapları İle Dağıtıyor Ve Biz Reklamlarımızda Çatal Tabak Ulaşım Her Şey Dahil Şeklinde Duyuruyoruz. Hayır Lokması Dağıttırma Fiyatları 2.000 TL den Başlamaktadır.


Cami Çıkışı Lokma Döktürme


Cami çıkışlarında siz de hayır lokması döktürebilirsiniz. Yıllardır süren bu hayır geleneği ile siz de insanları sevindirebilir sevap işleyebilirsiniz. Oldukça derin bir tarihe sahip olan lokma ve hayır geleneği bir arada olunca daha da değerli hale gelmektedir. Bir nevi açları doyurma fakirleri giydirme düşüncesinden ortaya çıkan bu gelenek Orta Asya’daki atalarımıza kadar dayanmaktadır.  Bu değerli geleneği bu zamana kadar sürdüren değerli vatandaşlarımız sayesinde hayır işlerine verilen değer her geçen gün artmaktadır. Bu sayede bilinçli ve kenetlenmiş toplum biçimine daha da bağlanmaktayız.  Siz de bizden sipariş oluşturarak bu değerli geleneğin sürdürülmesine destek verebilirsiniz. 

İstanbul Hayır Lokması Fiyatı


Rakiplerimiz arasında sıyrılarak sizlere en çıtır ve kaliteli lokmayı döküyoruz.  Fiyat açısından en uygunu sizlere garantiliyoruz. Lokma fiyatı almak için bize iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Örneğin 500 kişilik lokma fiyatı bilgisi alabilirsiniz. Doğru ve kesin fiyat bilgisi almak için kaç kişilik lokma döktürmek istediğinizi bize bildirmeniz yeterli. En kaliteli malzemelerle en uygun fiyattan sipariş oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu fiyata bu lezzeti başka bir yerde bulamazsınız. Uygun fiyat yüksek kalite gayemiz ile çıktığımız bu yolda sizlerin memnuniyetini amaçlıyoruz. İstanbul’da bulunan her lokasyona en uygun fiyat garantisi ile lokma siparişi alabiliyoruz. Siz de bize gelerek kalitenin adresinde lokma yiyebilirsiniz.

Lokma Arabası Kiralama


Lokma arabalarımızı istediğiniz her lokasyona ulaştırabiliyoruz. Son model araçlarımızda hijyenik bir şekilde lokma dökümü yapıyoruz. Araçlarımızı uygun fiyata kaç saat kiralamak istediğinizi belirleyerek kiralayabilirsiniz. Bizi arayıp lokmacı kiralama ücreti hakkında bilgi edinebilirsiniz. Araçlarımızın bakımına ve temizliğine özen gösteriyoruz. Her lokasyona sipariş alabileceğiniz araçlarımızla siz de uygun fiyata lokma dağıttırma imkânı yakalayabilirsiniz. Her lokma döktürmek istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Sizler için araçlarımızda taze taze sıcak lokmalar döküyoruz. Arabalarımızı istediğiniz yere ulaştırarak yerinde lokmayı yapıyor ve dağıtıyoruz. Bu sayede sıcak ve taze yeme imkânı buluyorsunuz. Lokma döktürme bir gelenektir. Siz de bu geleneği yaşatabilir, aynı zamanda hayır işlemeye de vesile olabilirsiniz. Lokma araçlarımız ile şehrin her yerine hizmet veriyoruz.


Lokmacı Kiralama Fiyatları


Lokma bizde biz gelenektir. Bu geleneğe siz de katılabilir hayır işlerinizi bu vesile ile gerçekleştirme imkânı bulabilirsiniz. Lokmacılar arasında en uygun fiyata sipariş alıyoruz. Kullandığımız malzemeler ile siz de kalitemizin ve lezzetin tadına varacaksınız. Sadece pişirme işlemine değil abu süreçten önceki işlemlere hijyen ve saklama koşullarına da önem veriyoruz. Ne kadar miktarda lokma döktüreceğinizi kaç kişilik döktürmek istediğiniz belirlemektedir. Bu nedenle siz de kalitenin adresine ulaşarak lokma siparişi verebilirsiniz. Aklınızda olan ve gerçekleştirmek istediğiniz hayır işini gecikmeden bizimle yapın. Rakiplerimize oranla en uygun fiyat garantisini sunarak sizlere hizmet veriyoruz. Bu sayede lokma siparişi fiyatları arasından en uygun olanını seçmiş olursunuz.

Lokma Arabası Kiralama


İstanbul’da istediğiniz her yerden bizi arayarak lokma siparişi verebilirsiniz. Uygun fiyata alacağınız lokma siparişi ile beraber araçlarımızı istediğiniz her yere getirebiliriz. Araçlarımızın bakımına ve hijyenine de özen gösteriyoruz. Bizden alacağınız kalite ve memnuniyet ile istediğiniz her an lokma siparişi verebilirsiniz.  Araç kiralamak içim kaç kişilik lokma döktürmek istediğinizi söylemeniz yeterli. Önceden yaptığımız hazırlıklarla birlikte istediğiniz saatte aracımız istediğiniz yerde olur. Sıcak ve çıtır lokma dağıtmada üzerimize yok. Siz de lokma fiyatları arasından en uygunu tercih etmek istiyorsanız direkt bizi arayarak sipariş oluşturabilirsiniz. 


Hayır Lokması Dökerken Hijyen ve Saklama Koşulları


Hijyen ve saklama koşulları lokma siparişinin ilk ve en önemli adımıdır. Bu aşamada hijyene oldukça dikkat ediyoruz. Dökmeye başlamadan önce araçlarımızı temizliyoruz. Ürünleri depolarımızda ağzı kapalı bir şekilde, kuru ve serin alanlarda saklıyoruz. Sakladığımız alanların da öncesinde temizliğine dikkat ediyoruz. Aynı zamanda döküm yapacak ustalarımızın maske kullanımına da dikkat etmekteyiz. Sizin sağlığınız ve bizim saygınlığımız için hijyeni sağlamak ilk koşulumuz. Sipariş öncesinde sağladığımız hijyeni pişirme ve dağıtma aşamasında da aynen sürdürmeye özen gösteriyoruz. Temizlik, memnuniyetin ön koşuludur. Bundan dolayı temizlikte asla tolerans tanımıyor, her sipariş öncesinde araçlarımızı temizleyerek lokma döktürmeye başlıyoruz. Siz de bu hassasiyetimizi görecek her lokma siparişinizde bize başvuracaksınız.


Hayır Lokması Kiralama


Hayır yapmak istediğinizde seyyar lokmacı kiralayabilirsiniz. Bizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişinizi kaç kişilik istediğinizi bize söylemeniz yeterli. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde lokma dökümüne başlayabiliriz. Aradığınızda fiyat bilgisinde de anlaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Yılların uzmanlığı ile ustalarımızın elinin lezzetine gözü kapalı güvenebilirsiniz. Çıtır çıtır ve sıcak lokmaları yerinde ve lezzetli tüketebilirsiniz. Osmanlı saraylarına kadar uzanan bu köklü geleneği siz de yaşatabilirsiniz. Osmanlı saraylarındaki lezzetten farksız bu kaliteden kendinizi mahrum bırakmamalısınız. Bu güzel geleneğin maneviyatı oldukça güçlüdür. Müşterilerimizin de alışık olduğu bu eşsiz lezzeti size gururla sunuyoruz. Sipariş almak istediğinizde bizi arayarak bilgi akabilirsiniz. 


Lokma Nedir ve Nasıl Yapılır?


Lokma küre şeklinde ya da ortası delik daire şeklinde yapılmaktadır. Küre şeklinde olan şerbete batırılır ve tatlıdır. Ortası delik olan ise kızartıldıktan sonra direkt dağıtılır. Ortası delik olan lokma genellikle peynir ile beraber tüketilmektedir. Her iki lokmanın da yapılışı aynıdır. Sadece son aşamada şerbete batırılıp batırılmamasında farklılık vardır. Her ikisinin de hamuru yapılırken maya, tuz, un, yumurta gereklidir. Yapımı için malzemeleri az olsa da kıvamı tutturmak için büyük bir uzmanlık gerekmektedir. Dökmesi de kıvamı tutturması da oldukça meşakkatlidir. Bunun için lokma dökmeyi en iyi bu işi yapan ustalarımız anlar. Hayır lokması yapmanın ilk koşulu bir ustanın elinden çıkmasıdır.

Lokma Döktürme Fiyatları


Lokma döktürme fiyatları için bizi iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz. Lokmayı nerede döktürmek istediğinizi ve kaç kişilik döktürmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Lokmacı olarak en uygun fiyata en lezzetli lokmaları döküyoruz. Araçlarımızı istediğiniz saatte istediğiniz lokasyona getirerek taze taze dökme işlemine başlıyoruz. Bu süreçte sizin tek göreviniz kaç kişilik istediğinizi belirtmek. Diğer bütün işlemleri profesyonellikle ve hız ile yapıyoruz. Siz de bizim lokmamızı tadınca kalitenin farkına varacaksınız.  İstanbul’da en güvenilen ve en tercih edilen lokmacı olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu nedenle siz de geç kalmadan siparişinizi oluşturmalısınız.  Lokma dökmek için usta olmak gereklidir. Bu nedenle ustalarımıza güvenin ve lezzetin tadını çıkarın.
İşin Ehli Ustalarımız


Oldukça merak edilen lokma döktürmek sevap mıdır sorusunun cevabı tabi ki de evettir. Hayır işlemek istediğiniz de düğünlerde, cami çıkışlarında, organizasyonlarda lokma dökümü için sipariş verebilirsiniz. Bu siparişi en iyi hakkını vererek yapacak olan şüphesiz ki yılların deneyimini kazanmış ustalarımızdır.  Lokma dökümü için hız ve tecrübe gereklidir. Ustalarımızın kalitesine ve ellerinin lezzetine gözü kapalı siz de güvenebilirsiniz. Ustalarımız yılardır bu işle uğraşmaktadır. Taze ve çıtır çıtır lokmanın ehli olan ustalarımız ile beraber çalışmaktan biz de gurur duymaktayız. Siz de bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Hayır niyetinizi gerçekleştirmek için geç kalmayın. Yarın ne getirir bilinmez. Aklınızdaki hayrı geç kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul da cami çıkışında lokma döktürmek lokma dağıttırmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. İletişim : 0 553 862 96 95 Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim