• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

İstanbul'da Cami Çıkışında Lokma Dağıtılıyor.

İstanbul'da Cami Çıkışında Lokma Dağıtılıyor.

Cami Çıkışı Lokma Döktürme Firması

Helal Lokma İstanbul'da Çok Güzel Anlamlı Bir İş Daha Başlattı. Daha Çok Babası Annesi Veya Bir Yakını Vefat Eden Kişiler Bize Ulaşıyor. Onlar İçin Hayrına Lokma Dağıttırıyor Ve Lokma Alanlar Vefat Eden Kişinin Ruhuna Fatihalar Dualar Yolluyor. Ölüm Yıl Dönümlerinde Mevlitlerde Özel Gün Ve Gecelerde Lokma Dağıttırmak Ve Hayra Kavuşmak İsteyenler Bize Ulaşıyor.

Hayır Lokmacısı Kiralama

Bizde Nereye İsterseler Geliyor İşinin Uzmanı Ustalarımız Sıcak Lokma Döküp Dağıtımını Orada Yapıyor. Kimi Zaman Cami Çıkışın Da Kimi Zaman Bir Evin Önünde Kimi Zaman Da Bir Esnafın Kapısının Önünde Bizi Görmeniz Mümkündür. Lokma Döktürmek İstediğiniz Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

İstanbul Hayır Lokması Fiyatları

Bugüne Kadar 1000 Lerce Hayır Sahibinin Lokmasını Dağıttık Vermiş Olduğumuz Hizmet Kalitesi Sebebiyle Firmamız Büyüyerek Devam Ediyor. Minumum 500 Kişi İçin Araç Çıkartan Firmamız İstanbul Da İstenilen Noktaya Gelip Hazırlıklarını Yapıp Sıcak Lokmaları Özel Kapları İle Dağıtıyor Ve Biz Reklamlarımızda Çatal Tabak Ulaşım Her Şey Dahil Şeklinde Duyuruyoruz. Hayır Lokması Dağıttırma Fiyatları 1.000 TL den Başlamaktadır.


İstanbul da cami çıkışında lokma döktürmek lokma dağıttırmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. İletişim : 0 553 862 96 95 Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim