• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com
Mevlut Pilavı Hayır Pilavı Tavuk Pilav Sipariş

Mevlut Pilavı Hayır Pilavı Tavuk Pilav Sipariş

isa Hayır Lokması 8541 0 Yorum

Sipariş Hattı

Tavuklu Pilav Dağıtımı

Türk kültürüne 15. yüzyılda geçtiği bilinen pilav uzun bir süre zengin Osmanlı sofralarının yemeği olarak varlığını sürdürür. Pahalı bir besin olması nedeniyle ancak 17. yüzyıldan sonra İstanbul’da yaşayan halkın tükettiği bir yiyecek olmaya başlar. Bu zamana kadar zenginlerin düzenlemiş olduğu şölenlerde pilavın tadına bakabilen halk, zamanla pilavın pek çok pişirme usulü ile tanışmıştır.

Dönemin nadide yemekleri arasına girmeyi başaran pilav Osmanlı mutfağından günümüze kadar pek çok çeşidiyle ulaşmış ve halen her yemeğin yanında pişirilir hale gelmiştir. Şölenlerde sunulan ikramların zenginliği sofralarda pirinç pilavının varlığı ile ölçülürken, şimdilerde ise tüm özel günlerin tavuk, et veya nohut ile süslenerek dağıtıldığı bir yemek halini almıştır.

Tavuklu pilav dağıtımına düğün, kına, sünnet düğünü, mevlit ve cenaze nedeniyle pek çok organizasyonda yer verilmektedir. Evlerde kazan kazan pilav pişirecek vakti olmayanlar veya uğraşmak istemeyenler artık Helal Lokmam firmamızın sunduğu diğer hizmetlerden olan tavuklu pilav dağıtımı hizmetinden yararlanmayı tercih ediyorlar. Böylece yüzyıllardır gelenek haline gelen tavuklu pilav dağıtımı varlığını sürdürmeye devam ediyor.

 

Hayır için Tavuklu Pilav

Hayır için tavuklu pilav dağıtımının zahmetli olması hayırseverlerin bu geleneği bir kenara bırakmalarına ve daha zahmetsiz hayır işlerine yönelmelerine neden olmuştur. Ancak yüzlerce kişiye aynı lezzet ve kalitede tavuklu pilav pişirip dağıtımı yapan firmaların varlığı ile hayırda yerini yeniden almayı başarmıştır.

Helal Lokmam firmamız hayır lokması dağıtımı hizmetine ek olarak kalitesinden ödün vermeden tavuklu pilav dağıtımı için kollarını sıvadı. Pilav ustalarımızın yaptığı pilavlar hem lezzetli hem de hijyeniktir. Tertemiz bir ortamda pişirilen tavuk ve pilavın bir araya getirilmesiyle bir şölene dönüşen sofralar için siz de Helal Lokmam’da yerinizi alın.

Cenazede Hayır için Tavuklu Pilav Dağıtımı

Eskiden bir cenaze evine gelirken eş, dost, akraba elinde tencereler ile gelir. Bu tencerelerde pişen yemekler taziyeye gelenlere dağıtılırdı. Şimdilerde yavaş yavaş kaybedilen bu gelenek yerini hayır için tavuklu pilav dağıtımı yapan firmalarca yürütülür oldu.

Cenazesi olan kişiler baş sağlığına gelen dostlarına, yakınlarına ve akrabalarına hayır için tavuklu pilav dağıtımı yaparlar. Gelenlerin taziyesini kabul etmek, onlarla dertleşmek, üzüntüsünü paylaşmak varken mevlidi okunan merhumun ruhuna hayır niyetiyle gitmesi için yakınlarının cenaze günü tavuklu pilav yapması oldukça güçtür.

Evde gözün gördüğü şekilde yapılan tavuklu pilavın tadından ve hijyeninden hiçbir kayıp olmadan büyük kazanlarda pişirip dağıttığımız tavuklu pilavlar ile hayır işlemek için Helal Lokmam firmamızı arayabilirsiniz. Merhuma niyet pişirilen tavuklu pilav ile hem böyle bir günde sizleri yalnız bırakmayan yakınlarınıza ikramda bulunma hem de merhuma hayır duası gönderme imkanı bulabilirsiniz.

Düğünlerde Tavuklu Pilav Dağıtımı

Düğün sahipleri kız veya oğlan evi fark etmeden düğün günü büyük bir telaş içerisine girerler. Yakından uzaktan gelen yakınların ağırlanması bir yana çok sayıda kişiye pişirilecek düğün yemekleri için ayrılacak zamanı düşününce bu süreç düğün sahipleri için oldukça büyük külfete ve zaman kaybına dönüşüyor. Helal Lokmam sizleri yorgunluk ve zaman kaybından kurtaracak ve sizleri değer verdiğiniz düğün gününüzde mahcup etmeden lezzetli bir ziyafet vermenizi sağlayacaktır.

Köy düğünü yapılırken kadınlar bir araya gelip el birliğiyle pilav, tavuk, et, çorba ve tatlı gibi yiyecekler hazırlarlar. Günler öncesinden başlayan bu hazırlık yalnızca akrabalar için değil tüm köy halkına dağıtılacak şekilde büyük bir ziyafete dönüşürdü. Şimdilerde hem köy hem de kentte düğünlerinin olmazsa olmazı tavuklu pilav dağıtımı geleneğini sürdürmek organizasyon firmalarına bırakılmıştır.

Öyle ki artık hiç kimse eğlencenin ve hüznün bir arada yaşandığı düğün, kına ve sünnet düğünü gibi özel günlerde zahmete girmek istemiyor. Helal Lokmam firmamızın üstün lezzetli tavuklu pilav dağıtımı hizmetinden yararlanıyorlar.

Tavuklu Mevlit Pilavı Dağıtımı

Mevlit okutma hem sevinçli hem de buruk olaylar için sürdürülen bir gelenektir. Kültürümüzün ve İslam’ın el verdiği şekilde gönlü güzel sözü güzel hocalar eşliğinde okutulan mevlide katılan misafirlere ikramda bulunmak oldukça önemlidir.

Düğün mevlidi, sünnet mevlidi, cenaze mevlidi, gelin mevlidi ve bebek mevlidi gibi hayırla sürdürülmesi niyetiyle okutulan mevlitlerde hayrınıza ortak olacak bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz Helal Lokmam her an yanınızdadır. Her mevlidin niyetinin bilincinde olan çalışanlarımız ve firma olarak bizler mevlidiniz hayırlara ulaşması için adabında tavuklu pilav dağıtımı yapmaktayız.

İstanbul Hayır için Pilav Dağıtımı

Hem tavuklu hem de sade ve nohutlu olarak pişirilen pilavlar hayır için İstanbul’un her yerine ulaştırılıyor. Sevinçli bir haber aldınız, çocuğunuzu evlendirdiniz, hastalıktan kurtuldunuz veya ölmüşlerinizin ruhuna gitmesi için hayır işlemek istediğinizde Helal Lokmam hayır için pilav dağıtımı görevini kusursuz bir şekilde yürütülecek organizasyon ile üstlenmektedir.

İster yakınlarınıza isterseniz de boğazından sıcak bir yemek geçmeyen fakir insanların karnını doyurmak amacıyla İstanbul hayır için pilav dağıtımı yapılmasını talep edebilirsiniz. Sizin önerdiğiniz bir muhite dağıtılması amacıyla seyyar arabalarımız ile geliyoruz. Servis ekibimiz tabaklara porsiyon şeklinde yalnızca tavuklu pilav veya tavuklu pilav, ayran, salata, çorba ve tatlı eşliğinde hayır için pilav dağımı yaparak hayrınızı muhtaç insanlara ulaştırmaya çalışmaktadır.

Hayrına Pilav Dağıtımı Hizmeti

Hayır işlemenin insana verdiği huzuru tatmak isteyenler bazen yardıma ihtiyacı olanlara para veya erzak yardımı yapar bazense onları mutlu etmek için hayır pilavı dağıtırlar. Hayrının çok sayıda kişiye ulaşmasını isteyenler için oldukça cazip fiyatlar ile hayrına pilav dağıtımı hizmeti veriyoruz.

Helal Lokmam firmamız pek çok alanda verdiği kaliteli ve profesyonel hizmette olduğu gibi hayrına pilav dağıtımı hizmetinde de oldukça başarılıdır. 100 kişiden 1500 kişiye kadar hazırlanan hayır pilavı porsiyonları tecrübeli ustalarımızın lezzetli ellerinde hayat buluyor ve enfes tadıyla ulaştırılması istenilen hayır ile bütünleşiyor.

İstanbul Hayır Pilavı Siparişi Verme

İstanbul’da hayır pilavı siparişi vermek istediğinizde sizlere uygun fiyat ve yüksek kalitede hizmet sunan Helal Lokmam hızlı sipariş ve güvenli dağıtım hizmeti sağlar. Hayır pilavı siparişi vermek için firmamıza ait telefon numarasını arayabilir, online web sitemizden iletişim formu doldurabilir veya Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş verilen güne taze olarak pişirilen tavuklu veya nohutlu pilavlar nakliye aracımız ile ulaştırılmak istenilen adrese yönlendirilir. Burada sıcaklığını koruması için aracın özel alanında hazır olarak bekletilen pilavlar yerinde tabaklara servis edilerek sıcak bir şekilde dağıtılır.

İstanbul Tavuklu Pilav Dağıtım Hizmeti

İstanbul tavuklu pilav dağıtım hizmetimizden yararlandığınızda kullanılan malzemelerin kalitesinden yana herhangi bir şüphe duymazsınız. ISO tescilli hizmetlerimiz ile müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Pilavlık pirinç, tereyağı, sıvıyağ ve tavuk markalarımız kaliteli markaların ürünleridir. Hem lezzetindeki tat hem de içeriğindeki malzemelerin kalitesi ile tek tadımda anlaşılan enfes tavuklu pilav dağıtım hizmeti için Helal Lokmam firmamızı güvenle arayabilirsiniz.

Hayır Pilavı Dağıtımı Yapan Firmalar İstanbul

Hayır pilavı dağıtımı yapan firmalar arasında uzun soluklu hizmet veren firmamız özenle hazırladığı pilavları tavuklu, nohutlu, kavurmalı veya sade olacak şekilde farklı seçenekler ile sunmaktadır. Sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak profesyonel ustalarımızın hazırladığı hayır pilavı İstanbul’un her semtinde dağıtıma hazır hale getirilmektedir.

Hayır işlemek adına pişirilen pilavlar hem sevinçli hem de üzüntülü günlerin ikramı olarak öncelikli olarak tercih edilen yemek menüsüdür. Hem ekonomik olması hem de sayıca fazla kişilere aynı lezzette hazırlanabilmesi nedeniyle tercih edilen hayır pilavı menülerimiz yalnızca nohutlu, tavuklu, etli veya sebzeli pilavdan oluşur veya tercihe bağlı olarak ayran ve lokma tatlısı ile zenginleştirilir.

Hayır için Tavuklu Pilav Fiyatları İstanbul

Helal Lokmam firmamız hayır için tavuklu pilav fiyatlarını çeşitli kampanyalar yaparak uygun fiyatlara dağıtmanızı ve hayır işlemenizi sağlıyor. Minimum kazanç getirisiyle en iyi hizmeti sunmaya çalışan firmamız, dağıtılan tavuklu pilavın hayrından vesile kazanmayı daha önde tutar. Bu nedenle hayır için tavuklu pilav fiyatlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmektedir.

Hayır pilavı fiyatlarımız İstanbul’un hangi semtinde firmamıza ihtiyaç duyduğunuza, dağıtılması düşünülen topluluğun sayısına ve ek menü taleplerinize bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle detaylı bilgiyi Helal Lokmam iletişim numarasını arayarak veya ofislerimize gelerek öğrenebilirsiniz.

Helal Lokmam online web sitemizden iletişim formu doldurduğunuzda firma yetkililerimiz en kısa sürede talebinize dönüş yaparak siparişiniz konusunda sizleri bilgilendirecek ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi paylaşacaktır.

Hayır İçin Tavuklu Pilav ve Nohutlu Pilav Fiyatlarımız : 

300 kişilik Tavuklu Pilav ve Ayran  : 13.500 TL 

500 Kişilik Tavuklu Pilav ve Ayran : 22.500 TL

750 Kişilik Tavuklu Pilav ve Ayran : 33.000 TL

Mevlüt İçin Nohutlu Pilav Fiyatlarımız : 

300 kişilik Nohutlu Pilav ve Ayran  : 11.500 TL

500 Kişilik Nohutlu Pilav ve Ayran :  19.000 TL

750 Kişilik Nohutlu Pilav ve Ayran : 28.0000 TL

Siparişleriniz İçin İletişim: 0553 241 40 67  


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim