• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
 • organizasyonasir@gmail.com
İstanbul Lokma Fiyatı

İstanbul Lokma Fiyatı

Admin Hayır Lokması 49679 22 Yorum

Sipariş Hattı

Uygun Fiyatlara Hayır Lokması Döküyoruz.

Uzun zamandan beri İstanbul’da kaliteli ve sağlıklı Lokma üretip dağıtmanın ustaca icrasını gerçekleştiren firmamız İstanbul lokma fiyatı konusu ile ilgili İdeal ücretlendirmeyi gerçekleştirmektedir. Firmamız birinci sınıf un, yağ ve şeker kullanmaktadır. Kaliteli bir üretim için zorunlu olan kaliteli hammadde kullanılmalıdır koşulunun birincisi yerine gelmiş oluyor. Kaliteli üretimin ikinci şartı ise işi iyi bilen tecrübeli elemanların varlığıdır. Kaliteli üretimin bir diğer şartı da kullanılan aletlerin kalitesidir. Son sistem hamur açma makineleri ile el değmeden hamur hazırlamak artık günümüzde bir standart olmuştur.

İstanbul'a Uygun Fiyatlara Hayır Lokması Dağıtıyoruz.

İstanbul ve civarına en son model vasıtalarımız ile aynı anda birkaç yerde lokma dökümünü kaliteli ve sağlıklı bir biçimde sunmaktayız. İstanbul lokma fiyatı değerlendirilirken bu perspektiften bakmakta yarar vardır.  Malzemelerin alınması, hamurun hazırlanması ve lokmanın kızartılarak şerbetlendirilmesi tüm bu aşamaları siz yalnızca izliyorsunuz. Pek çok müşterimiz lokmanın dağıtımını kendi elleri ile yapmak talep etmekte bu tür müşterilerimize de bir yardımcı vererek dağıtımı sağlamaktayız.

Ekonomik-Lokmaci-Kiralama

1.500 TL den Başlayan Fiyatlarla Hayır Lokması Döküyoruz.-.

İş yeri açılışları ve ya sünnet olması üretim ve dağıtımımızda herhangi bir farklılığa yol açmamakta ücrette de herhangi bir değişiklik göstermemektedir. Sadece üretilen ve dağıtılan miktara göre İstanbul lokma fiyatı farklılık göstermiştir. 100 şahsa dağıtılan lokma ile 1000 şahsa dağıtılan lokma fiyatının aynı olmayacağı aşikardır. İstanbul’un herhangi bir yerinde istenilen zamanda yapmak da fiyatta herhangi bir değişikliğe yol açmamaktadır. Bazı firmalar mesafe uzadıkça fiyatta değişikliğe gidebilmektedir.

İstanbul lokma fiyatı ile ilgili bilgilendirici ve detaylı bir açıklama yapmaya çalıştık.Tabloda ayrıntılı olarak lokma fiyatlarımız bulunmaktadır. Lokma Döktürmek İsterseniz Bizimle İletişime Geçerseniz Ekonomik Fiyatlara Sizlere Yardımcı Olabilmekteyiz.

LOKMA FİYATLARIMIZ

Her tabakta 3 tane İZmir lokma yani Kandil simidi gibi büyük lokmalar oluyor. Saray lokma yani misket şeklinde olandan isterseniz 5-6 tane her tabağa konmaktadır. 2 tane ustamız gelir. Özel lokma logolu Mobil Araçta sıcak olarak lokmalar hijyenik ortamda sıcak olarak ikram edilir. Pancar şekerinden üretim yapılıyor. Biryağ yağ kullanmaktayız. Tatlı yada tuzlu olarak isteyenlere sunulmaktadır. Araçlarda Led Ekran Vardır Kimlerin Hayrına İse Kaç Kişi İsmi Yazılacaksa Hepsi Yazmaktadır. Ayrıca Araçlarda Ses Sisteminden Kuran Tilavetleri ve İlahiler Açılabilmektedir.

Mobil araçta lokma döktürmek isterseniz fiyatlarımız :

500 kişilik   1.500 TL  ( cuma saati en az 1500 kişilik olmaktadır. )
750 kişilik   1.750 TL
1000 kişilik 2.000 TL 
1500 kişilik 3.000TL
2000 kişilik 3.500 TL 

Hayır Lokması Döktürmeye Karar verdiğinizde aşağıda ki bilgileri iletiniz.. 

Tarih :
Saat :
Adres :
Hayır sahibi adı soyadı :
Telefon numarası :
Yedek telefon numarası :
Kimin adına dağıtılacak :

Lokma Döktürme Dağıttırmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşınız. 0 212 907 06 52 

Ayrıca Lokma Dışında Tavuklu Pilav yada Bardakta Çorba Hizmetimizde Vardır.

Tavuklu Pilav Ayran Menüsü İçin Tıklayınız.

Bardakta Sıcak Çorba Dağıtımı İçin Tıklayınız


Sipariş Hattı


Yorumlar (22)


 • avatar

  Melehat candan 9 ay önce

  Valla çok memnun kaldık özellikle niyazi ustaya ve yardımcısına çok teşekkür ederiz kibar ve İşlerinde uzmanlar

 • avatar

  Mehmet Ulusoy 11 ay önce

  1 ay önce döktürdük mükemmel bir ekibi bir arabası kızgın yağlarda sıcacık bir şekilde döküyorlar sizlerede tavsiye ederim

 • avatar

  Dilek Arduç 2 yıl önce

  Öncelikle böyle güzel bir çalışma ile bizlere bu hizmeti ayagımıza kadar getirip mükemmel lokmalarını döküp istediğimiz şekilde dagıtımını yaptıkları için emegi geçen herkese teşekkür ederim.Hiç tereddüt etmeden hayır lokması döktürmek isterseniz iletişime geçebilirsiniz.Profesyonel ekip kaliteli hizmet bol kazançlar.

 • avatar

  Dilek Arduç 2 yıl önce

  Öncelikle böyle güzel bir çalışma ile bizlere bu hizmeti ayagımıza kadar getirip mükemmel lokmalarını döküp istediğimiz şekilde dagıtımını yaptıkları için emegi geçen herkese teşekkür ederim.Hiç tereddüt etmeden hayır lokması döktürmek isterseniz iletişime geçebilirsiniz.Profesyonel ekip kaliteli hizmet bol kazançlar.

 • avatar

  Ferhan Işık 2 yıl önce

  Geçen hafta fabrikada iş çıkışı işçilere annemin ruhuna hayır lokması döktürdüm. Helal Lokmam firmasına her şey için teşekkürler.Çok memnun kaldım işlerini gerçekten severek yapıyorlar.herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • avatar

  Metin Körük 2 yıl önce

  Geçen cuma namazı çıkışı cami cemaatine 1000 kişilik hayır lokması dağıtımı yaptırdım. Ustalarımız işinin ehli olup çok hijyen ve temiz bir ortamda lezzetli lokmaları döküp dağıtımını gerçekleştiriyorlar. Ustalarımızın ellerine ve emeklerine sağlık her şey için teşekkür ederim

 • avatar

  Mücahit Bayram 2 yıl önce

  İş yerimin önünde 2000 kişilik lokma dagıtımı yaptırdım.Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.İlgi ve alakalı bir çalışma ekibiniz oldukça güler yüzlü emeklerine sağlık.

 • avatar

  Emine Erol 2 yıl önce

  Merhume annemin senesi geldiğinde nasıl bir şey yapabilirim diye düşünürken Helal Lokmam firması ile karşılaştım.500 kişilik lokma döktürmek için anlaşma sagladık.İstediğim adrese öncesinden gelip tüm hazırlıklarını yaptılar ekip olarak. Ne isteğim ve talebim olduysa güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp lokma dağıtımını gerçekleştirdiler. Harika lokmaları için Helal Lokmam firmasına çok teşekkür ederim.

 • avatar

  Zeynep Ataç 2 yıl önce

  Helal Lokmam firmasına 1000 kişilik lokma döktürdüm.Herşeyden çok memnun kaldık ellerine emeklerine sağlık hayırlı kazançlarınız olsun

 • avatar

  Hasan Koç 2 yıl önce

  Helal lokmam firmasına teşekkür ederim. Lezzetli ve temiz ortamda lokma döküp dağıtım yapıyorlar. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca istediğiniz adrese gelip işlerini kusursuz bir şekilde tamamlıyorlar.

 • avatar

  Eylem Sönmez 2 yıl önce

  Çok lezzetli lokmaları var gerçekten ayrıca temiz ve titiz bir şekilde işlerini özenli bir şekilde yapan firma olarak helal lokmam firmasına teşekkür ederiz

 • avatar

  ayşe mualla candan 2 yıl önce

  Helal lokmacı gerçekten aldığınız para da helal..Kaç kez sizden lokma döktürdüysem hiç pişman olmadım.Hakkım size sonuna kadar helaldir...

 • avatar

  Nermin Çıkrıkçı 2 yıl önce

  Annem yıllardır memlekette lokma döker dağıtır. Kadının geleneksel hayır işi gibi bisi. Çok yaşlandı napalim gücü yok derken bi tanıdık bahsetti lokma döken seyyar arabalar var diye. Guvenemedik öyle şey mi olur insanın kendi dokup dağıtması dan iyi olmaz diye düşünüyoruk ki telefonla aradık çağırdılar. Karşımıza alıp konuşunca ne düzgün insanlarmis gördük. Annem gene istemedi ne zamanki lokmanin dağıtılmasını gördü, çoluk çocuk yedi etti,daha da mutlu oldu kadın. İyi ki varsınız. Hiç zahmet edip yormayın ananızı vallahi mükemmel bir uygulamayms. Hayır lokması hayatınızı kolaylaştırmak için var

 • avatar

  Murtaza keser 3 yıl önce

  Merhaba.. Haziran ayında lokma döktüreceğiz fiyat konusunda yardımcı olabilirsiniz.

 • avatar

  Hüsniye Raptik 3 yıl önce

  1,5 ay önce döktürdük çok lezzetliydi teşekkürler

 • avatar

  Aslıhan Sakar 3 yıl önce

  700 kişilik lokma döktürecektik fiyatı ne kadar?

 • avatar

  eyüp çakan 3 yıl önce

  600 kişilik lokma dokmek istiyorum yerim fatihye kaynanam için kaç para

 • avatar

  Adil Balkan 3 yıl önce

  Esenler de Lokma Dağıttıracam Kandil Akşamı bizim burada merkez camisinin çıkışında 3000 kişilik fiyat alabilir miyim ? Bir de tabaklara kaç tane lokma koyuyorsunuz.

 • avatar

  Elif Akgül 3 yıl önce

  Fiyat aynımı pilav tavuk li da yapıyor musunuz

  • avatar

   Yönetici Yanıtı


   şimdilik sadece hayır lokması yapıyoruz.

 • avatar

  Remzi 4 yıl önce

  Su an lokma fiyati ne kadar ornegin 200 kisilik lokma kac kg oluyo ve kisi Basina kac gr yada kac adet oluyo fiyati ne kadar istanbul esenler de evin onunde yapilirsa

  • avatar

   Yönetici Yanıtı


   merhaba hayır lokması döktürmek için 0553 241 40 67 arayınız.

 • avatar

  kanber 7 yıl önce

  lokma fiyatları hala geçerli mi ?

  • avatar

   Yönetici Yanıtı


   Fiyatlarımız geçerlidir..

 • avatar

  Ahmet Tanpınar 8 yıl önce

  Başarılı bir yazı tebrikler

  • avatar

   Yönetici Yanıtı


   Teşekkürler

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim