• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com
Hayır Lokması Dağıtımı
isa Hayır Lokması 2312 0 Yorum

Sipariş Hattı

Hayır Lokması Dağıtımı

Saray lokması, hayır lokması veya Osmanlı lokması gibi çeşitli isimlerle anılan lokmanın bu denli farklı adlandırılmasının elbette sebebi önceleri yalnızca Osmanlı saraylarında yapılan bir tatlı olmasıdır. İzmir ile adeta özdeşleşmesi nedeniyle İzmir lokması olarak adlandırılsa da ülkemizin her yerinde lokma tatlısına olan ilgi fazladır.

Padişahların sefere katıldıktan sonra sevinçli haberini duyurmak amacıyla dağıtılan lokma geleneği kültürümüze öylesine yerleşmiştir ki halen sevinçte ve üzüntüde insanlarımız tanıdık veya tanımadık herkese lokma dağıtma geleneğini sürdürmeye devam etmektedir.

Helal Lokmam firması olarak İstanbul’da hayır lokması dağıtımı yaparak bizler de bu köklü geleneği layıkıyla yerine getiriyor, sizlere hem Avrupa hem de Asya yakasında kusursuz bir hizmet sunmanın gururunu taşıyoruz.

İstanbul Hayır Lokması Hizmeti

Genellikle küre şekli ile aşina olduğumuz hayır lokmasının bir yudumda yenebilecek boyutta anlamına gelen Arapça lukma kelimesinde dilimize geçtiği bilinir. Lokmanın hem hafif hem de lezzetli bir tatlı olması hayır işlemek isteyenlerin hayrına vesile olması dileğiyle dağıtılır hale gelmesine neden olmuştur.

Önceleri her sokak köşesinde seyyar arabalar ile dağıtılan lokma dağıtma geleneğini olduğu gibi yansıtabilmek için Helal Lokmam firmamız seyyar lokma aracı ile İstanbul hayır lokması hizmeti vermektedir. İstanbul’un her yerine hizmet götürerek şehrin en kaliteli ve lezzetli lokmalarını istediğiniz gün ve saatte dağıtıyoruz.

Mevlit için Hayır Lokması

Sünnet mevlidi, bebek mevlidi, düğün mevlidi veya gelin mevlidi için hayır lokması döktürme hizmeti veriyoruz. Hayırlı işlerin hayırlı şekilde yapılmasını dileyenler için hijyenik koşullarda ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen hayır lokmasını sevdiklerinize özenli bir şekilde dağıtıyoruz.

Mevlit duası okunduktan sonra düzenlediğiniz törene gelen davetlilerinize dağıtmak üzere bulunduğunuz yere gelen firmamız servis hizmeti dahil hayır lokması dökmektedir. İster masa sandalye dahil isterseniz de yalnızca servis araç gereçleri (çatal, tabak, peçete, vb.) ile mevlit için hayır lokması döküyoruz.

Mevlit okunurken dökülmeye başlanan lokmaya okunan duaların ulaşması amaçlanır. Böylece her lokması hayra dönüşen lokmalar ile hayrınız hem mevlidi dinleyenlere hem de dökülen lokmalardan tadanlara ulaşmış olacaktır.

Cenaze Hayır Lokması Dağıtımı

Ebedi dünyaya intikal eden sevdiklerimiz adına en azından yılda bir kere hayır işlemek, geride kalan bizler için gönül ferahlatıcıdır. İnançlı insanlar olarak halen amel defteri açık olduğuna inanarak sevdiklerimiz adına sevap işlemeye devam ederiz. Biliriz ki böylece sevdiklerimizin ruhları haberdar edilir, ruhları huzur bulur. Bundandır ki vefat eden yakınlarımız için her ölüm yıl dönümlerinde elimizden geleni yapmaya çalışır, onlar adına mevlit okutup onlar hayrına bir şeyler dağıtırız.

Hayır lokması cenaze için dağıtılacak olduğunda Helal Lokmam firmamız ebedi dünyaya intikal eden yakınınızın adını seyyar aracımıza yapıştırıyor böylece lokmayı her tadanın bir Fatiha okumasına vesile olmaya çalışıyoruz.

Cenaze hayır lokumu dağıtımı hizmetimizi evinizde, camide veya mezara defin tamamlanıp duası edildikten sonra verebiliyoruz. Hayrınızı layıkıyla yerine getirebilmeniz için engele sebebiyet vermeyecek tavır ve samimiyet ile sizlere destek vermeye çalışıyoruz.

İş Yeri Açılış Törenleri için Hayır Lokması

Yeni bir iş yeri açanlar bol müşteri ve bol kazanç için iş yeri açılış törenlerini hayırlı olacak şekilde düzenlemek istiyor. Rabbinin rızasını kazanmak ve bolluğa erişmek için dualar eşliğinde kurdelesi kesilen iş yeri açılış töreninde en çok tercih edilen tat hayır lokumudur.

Herkesin sevdiği bir tatlı olmasından mıdır bilinmez ama hayır lokmasına olan ilgi her geçen gün artıyor. Önceleri yalnızca mevlitlerde veya cenazelerde hayır lokması dağıtılırken şimdilerde iş yeri açılış törenlerinin de vazgeçilmezi haline geldi.

İş Yerinizde Hayır Lokması

Yeni bir iş yeri açanlar kendilerini tanıtmak için çeşitli organizasyon düzenlerler. Balonlar asar, palyaço gösterisi sunar veya şarkılar ile dikkatleri üzerine çekmeye çalışırlar. Tabi ki bunlar kuru kuruya yeterli olmaz. Ziyarete gelenlerin ağzının tatlanması gerekir.

İşte bundandır en sevilen ve tarihi oldukça eskiye dayanan lokmanın hayır işlerinde yer verilmesi. İş yerinizi görmeye gelen esnaflara, mahalle halkına ve bölgeden geçenlere tattırdığımız hayır lokması enfes tadıyla iş yerinizin akıllarda kalmasına vesile olacağından emin olabilirsiniz.

Lokmacı Kiralama Hizmeti İstanbul

İstanbul’da lokmacı kiralama hizmetine ihtiyaç duyanlara minimum 500 kişilik porsiyon seçenekleri ile lokma dökümü yapıyoruz. Hem Avrupa hem de Asya yakasında bulunan ofisimizi ziyaret ederek enfes lokmalarımızın tadına baktıktan sonra siparişinizi verebilirsiniz.

Tadından ve kalitesinden ödün vermeden uygun fiyatlı lokmacı kiralayabileceğiniz Helal Lokmam firmamız, İstanbul’un en tanınmış hayır lokmacılarının başında geliyor. Uzun yıllardır sayısız hayrın lokmalarını döken ve ilk günkü kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına gün ve gün bir yenisini ekleyen firmamız memnuniyet garantili hizmet vermektedir.

İnsanlar ile iletişimi kuvvetli, güler yüzlü ve işinde profesyonel servis ekibimiz ve lokma ustamız ile İstanbul’un her yerine ulaşım sağlıyoruz. En iyi hizmeti sunmayı kendine bir borç bilen firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir diyor ve tadına doyulmaz ve tazecik lokmalarımızdan ısrarla tatmanızı tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz Nakliye Hizmeti ile İstanbul Hayır Lokmacısı

İstanbul içinde hayır lokması hizmetimizden yararlanmak isteyenlere ücretsiz nakliye seçeneği sunuyoruz. Firmamızın iletişim adresinden, telefon numaramızdan veya online web sitemizden firmamıza ulaşarak hayır lokmasının dökülmesi istenilen tarih ve günü bizlere iletebilirsiniz.

Firma temsilcimiz ile görüşme sırasında verdiğiniz adrese seyyar lokma arabası ile tam zamanında gelen lokma ustası ve lokma servis elemanımız dilediğiniz sayıda kişiye lokma dağıtımı yapmaktadır. Hayır lokması hizmetimizden ödemeyi yaptıktan sonra randevunuz kayıt altına alınmaktadır. Sorunsuz bir organizasyon için Helal Lokmam firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Hayır Lokması Döktürme Firması

Pek çoğumuz hayır işlemek adına çeşitli organizasyonlara başvururuz. Bu bazen bir mevlit, bazense tanıdık tanımadık herkese küçük de olsa bir şeyler dağıtmaktan geçer. Bazen bütçemiz yalnızca en yakınımızdakilere yani akrabalarımıza yemek yedirmeye, bazense komşularımıza bir şeyler dağıtmaya el verir. Daha fazla kitleye ulaşmak ve hayrı bereketlendirmek için ise genellikle hayır lokması döken firmalar ile görüşülür.

Helal Lokmam İstanbul’da hayır lokması döken köklü firmalardan birisidir. Cami önlerinde, şehrin en işlek caddelerinde, sokak başında, Cuma namazı çıkışı veya evinizde okuttuğunuz bir mevlitten sonra hayır lokması döktürmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Her siparişin kendine özel gününde taze olarak yoğrulan lokma hamurumuz sayesinde mahcubiyet hissetmeden hayır işlemenizi mümkün hale getiriyoruz.

Hayır için Lokma Dağıtımı

Hayır işlemenin sayısız yolu vardır elbette. Bunlardan belki de en çok tercih edilenin hayır lokması dağıtımı olduğunu söylemeden olmaz. Kolay üretilmesi kadar rahat tüketilmesi ve tadı nedeniyle lokmaya tüm hayır işlerinde öncelikli olarak yer verilmesi etkili olmuştur. Ancak kolay üretiliyor derken herkesin böylesine lezzetli, taze ve çıtır çıtır hayır lokumu dökebileceği anlamına gelmiyor.

Lokma dökmek meziyet isteyen bir iştir. Yoğrulan hamurun kıvamı ve kullanılan malzemelerin kalitesi lokmanın beklenen o eşsiz tadına ulaşmak için yeterli olabilir. Ancak her ustanın bir lokma döküşü vardır diyor sizleri lokma dökme konusunda deneyimi ve tecrübesi ile daha önce tatmadığınız bir lezzet ile buluşturuyoruz.

Bu güne kadar yediğiniz tüm lokmaları unutun. Çünkü artık lokma denildiğinde aklınıza gelebilecek tek firma ile karşılaştınız, Helal Lokmam!

En Uygun Hayır Lokması Fiyatları İstanbul

Hayır lokması fiyatlarımız kişi sayısına, düzenli olarak yaptığımız kampanyaların içeriğine ve İstanbul’un hangi semtinde hayır lokmacısına ihtiyaç duyduğunuza bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca hayır lokumu dökme ve dağıtımı ile ilgili çalışmalarımıza ilahi dinletisi ve Kuran tilaveti gibi hizmetlerimizin yer aldığı hayır lokmasına özel kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz.

En uygun hayır lokması fiyatları ile hizmet vermeye çalışan firmamızın enfes hayır lokmasının tadına bakmak için ofisimize gelebilir, detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız aracılığıyla firma yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz. Fiyatlarımıza nakliye ile servis gereçlerinden çatal ve tabak dahil edilmektedir.

Mobil Araçta Lokma Dağıtımı İsterseniz Fiyatlarımız :

500 kişilik  ( cuma saati en az 2000 kişilik olmaktadır. )
750 kişilik 
1000 kişilik 
1500 kişilik 
2000 kişilik 

Lokma Dağıtımı Sipariş Hattı : 0553 862 96 95 


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim