• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com
Lokma Fiyatları Ne Kadar?
isa Hayır Lokması 8085 0 Yorum

Sipariş Hattı

Lokma fiyatları ne kadar?

Sorusu, lokma dökümü ve dağıtımını gerçekleştirecek olan bizlerin cevaplayabileceği bir sorusudur. Bu soruyu cevaplayabilmek için ise, kaç kişilik lokma dökülüp, dağıtılacağı bizlere bildirilmelidir. Bünyemiz içerisinde yer alan çalışanlarımıza da bu soruyu sorduğunuzda alacağınız cevap, kaç kişilik yapılacağıdır.

Zira lokma fiyatlarının belirlenmesindeki temel etmen, gerçekleştirilecek olan bu hizmet için kullanılacak olan hizmet ve verilecek olan emektir. Dolayısıyla, 100 kişilik bir lokma dağıtımında kullanılacak malzemelerle, 300 kişilik lokma dağıtımında kullanılacak malzemeler aynı değildir. Lokma fiyatını belirleyecek bir diğer etmen ise, şehir dışına çıkılıp, çıkılmayacağıdır.

Hangi Etmenler Lokma Fiyatları Ne Kadar Sorusunu Etkiler?

Lokma fiyatlarını etkileyen etmenler içerisinde, kaç kişiye yapılacağı ve nerede olacağıdır. Bu iki sorunun cevabının bizlere verilmesi, net bir cevap alınmasını sağlayacaktır. Lokma dağıtımının yapılacağı yer eğer şehir dışında olursa, o zaman daha farklı bir ücret tarifesi uygulanabilmektedir. Çünkü uzun mesafelerde, verilecek olan emek ve geçirilecek olan zaman artmaktadır. Bu tip durumlarda doğal olarak fiyata etki etmektedir.

Lokma fiyatlarının belirlenmesinde, kullanılan malzemelerin kalitesi de önemli bir etkendir. Aynı zamanda, lokma dökümünün gerçekleştirileceği araç, gereçlerde bu fiyatta etkilidir. Lokma döküm işlemlerimizde kullanmakta olduğumuz tüm malzeme, araç ve gereçler son kalite ürünlerden oluşmaktadır.

Uygun Fiyatlı Lokma Dökümü

İşinin ehli ustalarımız aracılığıyla dökülen ve son derece kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla ortaya çıkan lokmalar, hijyenik bir ortamda servis edilmektedir. Kaliteli, sağlıklı ve hijyenik lokmaların ücretlendirilmesi de, bu şartlar dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir. A kalite un, şeker ve yağın birleşmesiyle, lezzetli lokmalar ortaya çıkmaktadır.

Kaliteli ve sağlıklı lokmaların üretilebilmesi için, yerine sağlanması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. İlk şart, kaliteli lokma hammaddesinin kullanılmasıdır. İkinci şart, işinin ehli ve tecrübeli elemanların tercih edilmesidir. Üçüncü ve son şart ise, lokma üretiminde kullanılacak aletlerin kalitesidir. Son teknoloji hamur açma makineleri sayesinde, artık el değmeden lokma hamurları hazırlanabilmektedir.

Sahte Lokmacılardan Uzak Durun

Lokma döküm ve dağıtım işlemlerini gerçekleştiren bizlere, her şeyden önce, lokma fiyatları ne kadar? Sorusu sorulmaktadır. Fiyat bilgisi sorulmadan önce, lokmanın nasıl yapıldığı sorusu sorulmalıdır. Çünkü yapımını bilmediğiniz bir ürünün alınması, dikkatli bir hizmet alımının önüne geçecektir.

Lokmanın nasıl yapıldığının bilinmesi, vatandaşların yoksulluklarını fırsata çevirmek isteyenlere fırsat doğurabilmektedir. Sahte lokmacılar, ucuz lokma fiyatları vererek, insanları kandırabilmektedirler.

Lokma üretiminde hangi malzemelerin kullanıldığı, denetlenebilirlik durumu ve ödemelere fatura verilip, verilmediği sorulmalıdır. Bu soruların sorulması, sahte lokma firmalarının tuzaklarını önleyecektir. Doğru usta ve firmayı bulabilmek için, birden fazla şirkete bu soruyu sormalısınız.

Helal Lokmacı olarak, sizlere doğru, kaliteli, sağlıklı ve hijyenik lokmaları sunabilmek için gerekli olan tüm şartları karşılamaktayız.

hayır lokması fiyatları

Lokmanın Kalitesini Belirleyen Unsurlar

Hayır işlerinizde ve özel günlerinizde döktürüp, dağıtabileceğiniz lokmaların kalitesinden emin olarak, hizmetini almalısınız. Lokma kalitesinin belirlenmesinde öne çıkan ve hem firmayı, hem dağıtılacak lokmayı etkileyen unsurlar şu şekildedir:

  • Lokma dökümünde çalışan kişilerin mesleklerinde usta olması gereklidir.
  • Lokma dökümünde çalışan personelin, tüm sosyal ve ekonomik hakları karşılanmalıdır.
  • Lokma dökümünde çalışan personel profesyonel olmalı ve gündelik çalışan kişilerden oluşmamalı.
  • Geniş ekip ve araç filosuyla, istenilen yerde ve istenilen zamanda lokma dökümü gerçekleştirilmelidir.
  • Lokma firmasının kapasitesi, belki de 1000’lerce kişiye lokma dağıtacak düzeyde olmalıdır.
  • Yapılacak ödemeler faturalandırılabilmeli ve gerekli tüm yasal zorunluluk firma tarafından üstlenilmelidir.

Lokma Fiyatları Nasıldır?

Üretimi gerçekleştirip, dağıtımını sağladığımız lokmalar, 2 farklı şekilde tabaklanmaktadır. İlki, kandil simidi büyüklüğünde olan ve her tabakta 3 adet İzmir lokmanın olduğu şekildir. İkincisi ise, saray lokma adı verilen yani misket şekilde olan ve bir tabakta 5-6 adet lokmanın olduğu şekildir.

Lokma dökümünü ve dağıtımını gerçekleştirdiğimiz alan, özel logomuzun yer aldığı çadır altında gerçekleşmektedir. Sıcak bir şekilde hazırlanan lokmalar, hijyenik bir ortam içerisinde sunulmaktadır. Pancar şekeriyle tatlandırılarak, tatlı veya tuzlu olarak servis edilmektedir.

Lokma fiyatları ne kadar? Sorusuna cevap olarak ise, 500 kişilik için 1.700₺, 1500 kişi için 3.500₺ olarak ve diğer sayılara göre değişkenlik göstermektedir.


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim