• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
 • organizasyonasir@gmail.com
İstanbul Hayır Lokması Fiyatı

İstanbul Hayır Lokması Fiyatı

isa Hayır Lokması 1040 5 Yorum

Sipariş Hattı

Lokma tatlısı günümüzde farklı bir boyut kazanarak hazırlanıp tüketilse de, asıl amacı unutulmadan hayırlara vesile olmak niyetiyle döktürülmeye devam etmektedir. Helal Lokma firması olarak el değmeden özel üretim seyyar araçlarımızla İstanbul'un her yerinden hayırlarınıza vesile olmak için lokma servisi hizmeti veriyoruz.

İstanbul'un En Uygun ve En Kaliteli Hayır Lokmacısı

Lokma tatlısı hazırlanırken kullanılan malzemeler ve pişirilirken uygulanan teknikler aynı olsa da elini değdiren ustanın kattığı lezzet farklıdır. Her lokma ustasının kendine has bir tarifi vardır. Geleneksel yöntemlerin ışığında modern teknikleri de birbirine harmanlayan lokma ustalarımız sayesinde ikrama nail olan herkes enfes bir tada tanıklık etme fırsatı bulacaktır. Kullandığımız malzemeler her siparişe özel olarak açılmakta ve yerinde sıcak bir şekilde pişirilmektedir.

İstanbul Hayır Lokması Firması

İstanbul'da hayır vesilesiyle lokma döktürmek isteyenler için şehrin tüm noktalarına seyyar araçlarımızla hizmet veriyoruz. En uygun fiyatlarla hayır işlemek isteyenlerin hayrına vesile olmaya çalışıyoruz. İster şehrin en işlek caddelerine isterseniz de Cuma namazı cami çıkışı cemaate ikram edilecek lokmalar hijyenik araçlarımızda pişirilmektedir. Herkese sıcak olarak ulaşabilmesi için bir yandan servis yapıyor bir yandan da lokma dökmeye devam ediyoruz. Böylece herkesin taze olarak tüketim yapmasına olanak veriyoruz.

Helal Hayır Lokması Servisi

Lokmaların hijyenik ve taze dağıtımı ustalık gerektirir. Firmamız yeni nesil seyyar arabalarıyla dağıtım yapılacak alanda hazır bulunuyor ve doğru planlama ile sıra bekletmeden misafirlerinize en iyi servisi sunuyor. İşyeri açılışı yaparken davetlilerinize enfes lokmalarımızdan tattırmak istediğinizde firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. İstanbul'un en köklü firmaları arasında bulunan Helal Lokma firmamız, en iyi ve en lezzetli lokma dökme işini layıkıyla yerine getirmektedir.

İstanbul Hayır Lokması Fiyatı

Hayır lokması fiyatları her bütçe için avantajlı bir tatlıdır. Maliyetinin düşük olması nedeniyle en kalabalık toplantılarda dahi misafirlerinize hayır lokması döktürebilirsiniz. Firmamız hayır lokması pişirirken şerbetli veya şerbetsiz olarak dağıtım gerçekleştirebiliyor. Şerbetsiz lokma pişi olarak bilinmektedir. Tercihinize göre davet gününe hazır olacak şekilde tüm çalışmalar eksiksiz olarak yapılmaktadır. İstanbul hayır lokması fiyatı diğer firmalarla orantılı olarak belirlenmektedir. Bütçenizi sarsmadan en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için Helal Lokma iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hayır Lokması Hizmeti

Vefat eden kişinin ardından, ölüm yıl dönümlerinde mevlidin arkasından, muradına eren kişi adak niyetiyle, cuma günü cami çıkışı hayır amacıyla ve işyeri açılışlarında misafirlerinizi memnun etmek için hayır lokması döktürebilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun hizmetimiz ekonomik fiyatlarda olduğundan kalabalık gruplara zorlanmadan hayır lokması döktürebilirsiniz. İster evinizde ve işyerinizde isterseniz de şehrin en kalabalık caddelerinde seyyar araçlarımızla hayır lokması hizmeti veriyoruz. Bütçenizi sarsmadan hayır işlemek istiyorsanız Helal Lokma firmamız hayrınıza vesile olmak için en kaliteli lokma dökme işini sizin adınıza gerçekleştirecektir.

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 1000 Kişilik Lokma 2.500 TL den Başlıyor.

İstanbul da İstediğiniz Saatte ve Konumda‎ Hayır Lokması Döküyoruz, Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 1000 Kişilik Lokma 2000 TL den Başlıyor. Mevlid-Hayır-Açılış-Toplantı‎ Lokma Döktürme Kiralama Ücretleri En İyi Fiyatlarla Hayır Lokması Fiyatları Hayır lokması döktürmek istediğinizde bizler lokma arabası kiralama hizmeti sağlamaktayız. İstanbul'da lokmacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul da İstediğiniz Saatte ve Konum da Hayır Lokması Döküyoruz, Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 1000 Kişilik Lokma 2000 TL den Başlıyor. Seyyar Lokmacı İstanbul | Lokma Döktürme Fiyatları - Hayır Lokması


İstanbul Hayır Lokması Hakkında Bize En Çok Sorulan Sorular.

İstanbul Hayır Lokması Kaç Kişilik Oluyor? En Az Kaç Kişilik Olduğunda Geliyorsunuz?
300 Kişilik Lokma Fiyatı Ne Kadar?
İstanbul Hayır Lokması Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? İstanbul Hayır Lokması Kiralama Fiyatlarınız Ne Kadar?
Eve Lokma Yolluyor Musunuz? Seyyar Lokma Arabanız Var Mı?
İstanbul Hayır Lokması Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
İstanbul Hayır Lokması Tabakta Kaç Tane Oluyor? Lokma Dökme Gün Boyu Devam Ediyor Mu?
İstanbul Hayır Lokması Ne Demektir ?
İstanbul Hayır Lokması Kaç Kişi Geliyor? Cami Çıkışın da Lokma Oluyor Mu?
İstanbul Hayır Lokması Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
İstanbul Hayır Lokması Olarak En Uygun Fiyatınız Ne Kadar?
Cenazemiz Var Lokma Döktürmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. İletişim 0 212 907 06 52


Sipariş Hattı


Yorumlar (5)


 • avatar

  Sevcan Demir 3 yıl önce

  Mükemmel bir ekip ve işlerini severek özenerek yapan bir firma olan helal lokmam firması, benim için çok özel olan bu günde gösterdikleri ilgiye teşekkür ederim iyiki de sizleri tercih etmişim herkese tavsiye ederim.

  • avatar

   Yönetici Yanıtı


   Bu güzel yorumlarınız için teşekkürler

 • avatar

  Murat Köse 3 yıl önce

  Abim rahmetlinin ruhuna lokma döktürmek istiyordum. Tavsiye üzerine helal lokmam firmasını aradım 500 kişilik lokma döktürdüm çok memnun kaldım.Gerçekten işini severek ve özen göstererek yapan firma olan helal lokmaya çok teşekkür ederim

 • avatar

  Ahmet Kara 3 yıl önce

  Merhabalar Gebze’de 1 hafta önce lokma döktürdük Ahmet abimin ruhuna hatırlarsınız belki gerçekten çok lezzetliydi. Ellerinize sağlık

 • avatar

  Merve Akbaba 3 yıl önce

  Merhabalar 1000 kişilik fiyatı nedir?

 • avatar

  Ali Kuşçu 3 yıl önce

  700 kişilik lokma döktürecektik ne kadara olur?

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim