• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

Hayır Lokmacısı

Hayır Lokmacısı

Hayır Lokmacısı Kiralama

İstanbul'un özel olarak tasarlanmış lokma makinesi ile el değmeden Hayır Lokması dökülmektedir.Dilediğiniz yerdeki hayır işlerinizde, Mevlitlerinizde,Düğünlerinizde, Organizasyonlarınızda, Festival, Kermes ve Şenliklerde hijyenik bir şekilde uzman kadromuz ve aracımız ile yerinde sıcak Lokma dökmeteyiz.

Kaliteli Hayır Lokması Döken Firma

Yapmakta olduğumuz ürünlerin içerisinde herhangi bir katkı maddesi veya zararlı olabilecek Atık Yanmış Yağ, Glikoz, Mısır Şurubu vs. KULLANILMAMAKTADIR! Malzemelerin hepsi kesinlikle 1.Sınıftır.Kullanılan Ayçiçeği yağı gözünüzün önünde sıfır olarak açılmaktadır. 

Hayır Lokmacısı Kiralama Fiyatları

Hayır Lokmacısı kiralama fiyatları istenilecek olan lokma kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre fiyat değişimi göstermektedir. Hayır Lokması döktürmek isteyen müşterilerimiz için kaliteyi uygun fiyata sunmaktayız..


Hayır lokmacısı kiralama fiyatları 1000 TL den başlamaktadır. 

Lokma döktürme son dönemde iyice gelenek haline gelmiştir. Her bütçeye uygun olması, tadının güzel olması ve hafif bir tatlı oluşu bu kadar çok tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. İnternette basit bir arama yaparak birçok lokma döken firmaya ulaşılabilir. Ancak bu kadar çok talebin olması işinin ehli olmayanların da bu işe girmesine yol açtığından, çalışıldığında bazı sorunlar çıkması da kaçınılmaz hale gelmiştir. Şirketimiz uzun yıllardır lokma sekötüründe olup, lokma lezzetini birçok kişiye ikram etmiştir. Tecrübesi ve profesyonelliği ile tüm lokma döktürme işlerini esksiksiz yerine getirmektedir.

Kaliteli Lokma Dökme Hizmeti

Firmamız şu ana kadar birçok kişiye lokma dökme hizmeti sunmuştur. Her çalışmasında müşteri memnuniyetini gözetmemiz, sadece ticari kaygılarla bu sektörme olmamamız her seferinde olumlu geri dönüşler almıştır. Kaliteli lokma döktürme hizmetimiz ile şehrin her noktasına ulaşım sağlıyoruz. Seyyar arabamız ile bulunduğun yere veya istediğiniz adrese giderek lokmaları sıcak sıcak ikram ediyoruz. Tüm bunları yaparken sizden bir şey yapmanızı da beklemiyoruz. Firma olarak gereken tüm ihtiyaçları karşılayarak sorunsuz şekilde lokmaları dağıtıyoruz.

Ucuza Lokma Döktürülecek Yerler

Uygun fiyata lokma döktürmek bütçeyi zorlamamak açısından iyi olarak görünebilir. Ancak işi ucuza fakat eksik ya da kötü yapan firmalardan uzak durmak gerekir. Lokma döktürecek firmaları seçerken daha önceden yaptığı işlere bakmak, sağladığı hizmetler, müşterilere yaklaşımı gibi konulara dikkat edilmelidir. Biz, yıllardır yaptığımız lokma dökme işin ilk olarak müşteri memnuniyetini gözetiyoruz.  Bu nedenle en kaliteli hizmeti en uygun fiyata veriyoruz. Verdiğimiz fiyata nakliye, eleman, çatal, tabak ve lokma ücretleri dahil olduğundan ek bir ödeme yapmadan ve uğraşmadan lokma döktürebilrsiniz.

Hayır Lokması Nereden Döktürülür?

Hayır lokması, cenaze, mevlit, kutlama ya da misafirlere ikram etmek için lokma döktürmek istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız temizlik ve hijyen konusunda da son derece dikkatlidir. Tüm araç gereçler özenle dezenfekte edilerek bir sonra siparişe hazır hale getirilir. Personellerimizin tamamı lokma hazırlanışında ve dağıtırken maske ve eldiven ile çalışır.

Siz de güvenilir bir firmayla çalışarak lokma döktmek istiyorsanız web sitemizdeki telefonları arayarak bize ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

İstanbul da hayır lokmacısı kiralama için bizi arayınız. 0553 862 96 95 arayınız.Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim