• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
 • organizasyonasir@gmail.com
Pendikte Lokmacı

Pendikte Lokmacı


Sipariş Hattı

Pendik Lokmacısı Kiralama

Pendik'te lokmacı arıyorsanız biz Helal Lokmam olarak siz değerli pendiklilere uygun fiyata kaliteli lokma hizmeti sunmaktayız. Pendik'te bir çok cami çıkışında hayır lokması hizmeti verdik. Ofisimizin Pendik'te olması sebebi ile en çok tercih edilen lokma firması özelliğimizi koruyoruz, pendik'te lokma döktürmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Hayır Lokması Firması

Pendik Lokma Döken Firmalar

Helal Lokma firması olarak lezzeti ve kıvamı tam yerinde lokmalar hazırlıyoruz. Bilindiği üzere lokma tatlısı çok az malzeme ile hazırlanır. Malzemesinin az olmasına rağmen usta ellerin hazırladığı lokma herkes tarafından beğenilerek tüketilir. Uzun yıllardır lokma mayalayan lezzet ustalarımız sayesinde lokmanın cezbedici tadıyla buluşma fırsatı bulacaksınız. En ucuz Pendik hayır lokması firması arıyorsanız, lokma fiyatları genellikle tüm firmalarda standart olarak belirlenmiştir. Bu nedenle lokmada önemli olan kaliteli hizmet veren bir firma tercih etmenizdir.

Pendik Lokmacı Kiralama

Pendik'te en eski ve köklü firma olan Helal Lokmam firması 14 yıldır Pendik halkına hayır lokması dağıtmaktadır. Gerek pendik meydan da gerekse pendik mahallerinde hayır lokması hizmeti sağlıyoruz. Pendik Çınardere mahallesinde bulunan dükkanımızdan araçlarımız sizlere yerinde sıcak taze lokma dağıtımı yapmaktadır. Eğer Pendik'te lokmacı arıyorsanız Helal Lokmam araçları sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sağlayacaktır.

Pendik hayır lokmacısı

Pendik Hayır Lokması firması helal lokmam hemen hemen her gün pendik çarşı da hayır sahipleri adına Pendik halkına lokma dağıtımı yapmaktadır. Pendik merkezde lokma dağıttırmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerek Pendik belediyesi gerekse hayır sever vatandaşların lokmalarını Helal Lokmam tam zamanında sıcak ve taze olarak yerinde istenilen noktada yapmaktadır. Pendik merkez camisi önünde Cuma namazı saatinde lokma dağıtımı malisef yapılamamaktadır. Dışarıda cemaat namaz kılıyor ve aşırı kalabalık olduğu için Pendik belediyesi cuma saatleri dışında ki zaman dilimlerinde meydan da lokma dağıtımına izin vermektedir.

pendik lokmacısı


Sipariş Hattı


Yorumlar (7)


 • avatar

  Akgün ciddi 2 yıl önce

  Gözdağı 500 kişilik lokma dağıtımı Perşembe öğleden sonra fiyat verirmisiniz

 • avatar

  Kazım Çınar 3 yıl önce

  Cuma saati çıkışı merhum babamın ruhuna 2000 kişilik hayır lokması dağıtımını yaptırdım. Lezzetli lokmaları temiz ve hijyenik bir ortamda güler yüzlü samimi ekibine çok teşekkür ederim.Hayırlı kazançlarınız olsun

 • avatar

  Ercan Yılmaz 3 yıl önce

  Hayırlarımıza vesile oldukları için bu acılı günümüzde Allah razı olsun ustalarımızdan ellerine emeklerine sağlık. Lokmaları çıtır çıtır gayet güzel tadı şerbeti her şeyi kıvamında güzel ve kaliteli hizmet.

 • avatar

  Şenay Akar 3 yıl önce

  Yeni doğan bebeğim için 2 hafta önce lokma dağıtımı için Helal Lokmam firması ile görüşme sağladıktan sonra belirttiğim adreste bir saat öncesi gelip hazırlıklarını yaptılar. Güler yüzlü çalışanları ayrıca temiz, titiz hijyen bir ortamda lokma döküp dağıtımını yaptılar. Bol kazançlarınız olsun

 • avatar

  Muzaffer Dinç 3 yıl önce

  Kardeşimin hayrına 1000 kişilik lokma dağıtımı yaptırmak istiyordum. Firma arayışı içerisindeyken Helal Lokmam firması ile karşılaştım.İyi ki de tercihim sizin gibi kaliteli bir firmadan yana olmuş.Ellerinize sağlık bol kazançlarınız olsun

 • avatar

  Yasin Atık 4 yıl önce

  Merhabalar 800 kişilik lokma döktürecektik ne kadara geliyor ?

 • avatar

  Murat 7 yıl önce

  Pendik'te kaynarca merkez camisinde cuma çıkışı lokma dağıtmak istiyoruz 2000 kişilik ücret ne kadar olur ?

  • avatar

   Yönetici Yanıtı


   Merhabalar, iletişim numarımızdan bizile iletişime geçebilirsiniz. 0216 397 20 02 / 0553 241 40 67

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim