• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

Şişli Hayır Lokmacısı, Şişli Hayır Lokma fiyat

Şişli hayır lokmacısı olarak kalabalık toplumlara ikramda bulunmak gerektiğinde bütçenize uygun ve lezzetiyle en çok beğenilen tatlılardan lokmayı enfes haliyle sizler için döküyoruz. İstanbul un en bilindik firmalarıyla çalışarak işinizi riske atmak istemediğinizde firmamız sizleri mağdur etmemek adına kaliteyi uygun fiyata almanızı sağlayacak müşteri dostu bir anlayışla hizmet etmektedir. Firmamız yalnızca Şişli ilçesi için değil İstanbulun tüm semtlerine ulaşım sağlamaktadır. Tecrübeli ustalarımız ve servis elemanlarımız aldığınız hizmeti layıkıyla yerine getirecek, hayrınızın yerine ulaşması için özverili bir çalışma yürütecektir.

Şişli Hayır Döktürme Firması %100 Müşteri Memnuniyeti

Hayır lokması kandillerde, mevlitlerde, cenazede ve hayır işlemek isteyenlerin uygun gördüğü her yerde dökülebilmektedir. Cuma günleri cami çıkışı cemaate, bebek mevlitlerinde davetlilere, özel gün ve gecelerde ilçenin en işlek caddelerinde hayır lokması döktürmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Şişli hayır döktürme firması arayışınıza en uygun fiyat anlayışıyla yanıt veriyor, kaliteli malzemelerle hazırladığımız lokmaları hijyenik koşullar altında servis ediyoruz. Döktüğümüz lokmalar tadıyla ve tazeliğiyle %100 müşteri memnuniyeti sağlayacak kalitededir. El değmeden hamur yoğurma makinelerinde lokma hamuru hazırlıyor ve yine lokma dökme makinesiyle şekillendirdiğimiz lokmaları yerinde pişirerek ikramda bulunuyoruz.

Şişli Lokmacı Kiralama için Ne Yapmalıyım?

Şişli lokmacı kiralama yapmak istediğinizde firmamızın iletişim numaralarından bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Hafta sonu dahil özel günlerde, gecelerde ve toplantılarda lokma dökme hizmeti veriyoruz. Programınızın tarihini ve saatini bizlerle paylaşarak rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Minimum 500 kişilik lokma döktürme siparişi alıyoruz. Aynı anda 10.000 kişiye kadar servis imkanımız bulunmaktadır. Talebiniz üzerine siparişinizi aldığımız sayıca malzeme ile dağıtımın yapılacağı adrese programdan 1 saat önce ulaşıyoruz. Programın büyüklüğüne göre en az 2 usta ile hem pişirim hem servis yapıyoruz. Sıcak ve taze olarak ikramda bulunarak davetlilerin memnun kalacağı bir lokma dökme hizmeti veriyoruz.

Şişli te Sıcacık ve Çıtır Çıtır Lokma Servisi Yapıyoruz

Şişli hayır lokması siparişi konusunda profesyonel olarak çalışma yürüten firmamız mevlitte, cenazede ve yakınlarınızın ölüm yıl dönümlerinde onları anmak ve hayrına bir şeyler dağıtmak istediğinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Her sayıdan davetliye yetecek kapasitede lokma döktürme ve ekip desteği alabiliyorsunuz. Kaliteyi elden bırakmadan hazırladığımız hayır lokması tam da böylesine özel günlerinizde davetlilere sunulabilecek bir ikramlıktır. Yerinde hazırlık ve ikram sürecinin olması nedeniyle sıcacık dağıtılan lokmalar çıtır çıtır tam kıvamında servis edilmektedir. Şerbetin ve özel olarak hazırlanan hamurunun birleştiği lezzeti tattıktan sonra lokma döktürme servislerinde tek adresiniz olmaya adayız.

Şişli Hayır Lokması Fiyatları

Şişli lokmacı olarak İstanbul un en çok tercih edilen firmasıyız. Uzun yıllardır sektörde yer alıyor olmamız ve tecrübemizle aynı kalitede lokmaları hazırlayarak profesyonel anlamda hizmet almanızdaki en önemli etkenleridir. Sunduğumuz bu hizmetin kalitesi fiyatlar konusunda sizleri yanıltmasın. Firmamız müşterilerinin bütçesini de düşünüyor ve hayır işlerinde tercih edilen lokma döktürme hizmetine herkesin ulaşabilmesi için ekonomik ücret tarifesi uyguluyor. Şişli hayır lokması fiyatları FIYAT ICIN ARAYINIZ... den başlamaktadır. Uygun fiyatı yüksek kaliteden almak istediğinizde bizleri aramanız yeterlidir. Dağıtım yapılacak yeri, tarihi ve kişi sayısını belirttiğinizde daha detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Firmamız İstanbul un her noktasına ulaşım sağlıyor, sevilen lezzeti sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Şişli hayır lokması fiyatlarımıza;

  • Nakliye
  • Ustalarımızın lokma dökme ve servisi (2 kişi)
  • Peçete, tabak ve çatal ekipmanları
  • Lokma seyyar arabası dahildir.

Lokma servisimizi düğün, açılış organizasyonu, sünnet merasimi, Ramazan etkinlikleri, iftar yemekleri gibi özel gün ve gecelerde de sizlerin hizmetine sunuyoruz.

 

İstanbul Lokma döktürme fiyatları hakkında bilgi almak ve hayır lokması siparişi için arayınız. 0553 241 40 67Copyright © 2024 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim