• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

200 kişilik bir gruba pişi olarak yapabilir misiniz

YILDIZ DOGAN
 

merhaba dedemizin adına cami çıkışı lokma dağıtılmasını istiyoruz. konu hakkında nasıl destek alabiliriz sizden. cami belli değil, boğaz kenarı üsküdarda yada kuzguncuk tarafı olabilir. (yada beylerbeyi) kişi sayısı bilgimiz yok. fiyatlar vs konusunda destek olur musunuz. izmetinzi nedir? bora kara

bora kara
 

Selam bir ay boyunca her akşam farklı camilerde lokma dökülecek fiat ve bilgi istiyorum

Hüseyin selamet
 

Merhaba lokma hizmeti kapinin önünde oluyormu oncelikle onu merak ettim kartalda oturuyorum sokakta dokturmek istiyorum bu mumkunmu izmirde olduğu gibi? Bide ödeme kredi karti kullanma imkanimiz varmi bana dönüş yapa bilirseniz sevinirim yarin için istiyorum şartlar uygun olursa inşallah

Munire algan
 

Merhabalar; 18 mart cumartesi annemin 40 mevlutu olacak ve lokma ikram etmek istiyoruz. Yaklaşık 70-80 kişilik ve öğlen namazından sonra olacağı için sıcak servis olmasını arzu ediyorum. Bu adetlerde servisiniz varmı ve maliyeti nedir bilgi verirseniz çok sevinirim. Saygılar..

Nevin balta
 

lokmalarınız harika hayır lokması için size internetten ulaşmıştım acaba nasıl olur diye kaygım vardı ama o kadar güzel oldu ki dedemizin canına değsin herkes çok memnun kaldı tavsiye ediyorum.hatta haftaya bir komşumuz da eşi için hayır lokması dağıttıracak aynı camide arayacak sizi.

Allah Razı olsun.
 

Merhaba ben Fatma BUDAK Geçtiğimiz hafta babamın 40 için pendik'te fimanıza lokma döktürdük çok memnun kaldık arkadaşların ilgisi ve becerisi ile her şey çok güzel oldu allah razı olsun.

Teşekkür Ederim
 

Tebrikler çalışmanızı merakla takip ediyorum.

Elif Çınar
 

Başarılı bir firma

Erdem Çınar
 Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim