• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

Kâğıthane Hayır Lokması Fiyatları, Kâğıthane lokma tatlı

Kâğıthane hayır lokması fiyatlarımız, hayır yapmak istediğinizde yüksek meblağlarda bütçe ayırmanıza gerek duymadan uygun fiyat güvencesine sahiptir. FIYAT ICIN ARAYINIZ... den başlayan ekonomik fiyatlarımız ile minimum 500 kişilik lokma dökme servisimiz bulunmaktadır. Fiyatlarımız servisi yapılacak kişi sayısına diğer bir deyişle porsiyon miktarına bağlı olarak belirleniyor. Firmamızı arayarak döktürmek istediğiniz sayıda hayır lokması için fiyat teklifi alabilirsiniz. Düşük bütçeyle yüksek kalitede hizmet almak için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kâğıthane Lokmacı Kiralama Uygun Fiyatlara

Kâğıthane lokmacı kiralama hizmetimizi iş yeri açılışı, sünnet düğünü, düğün organizasyonu, Ramazan şenlikleri, iftar etkinlikleri, yarışma ve festival gibi özel gün ve gecelerde tercih edebilirsiniz. Programın akışına uygun bir şekilde yapılan sunumumuz İstanbul da bulabileceğiniz en kaliteli ve profesyonel seçenekleri beraberinde getirmektedir. Programdan 1 saat önce ustalarımız seyyar araçlarımız ile alana ulaşarak zamanında hizmet sunmaktadır. Fiyatlarımız sürece göre değil, dağıtım yapılacak kişi sayısına göre belirlenmektedir. Uygun fiyatlara Kâğıthane lokmacı kiralama servisimize bir telefon kadar yakınsınız. Hizmetimizden hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün yararlanabilirsiniz.

Mevlitlerde ve Cenazelerde Kâğıthane Hayır Lokmacısı

Kâğıthane hayır lokmacısı olarak bebek mevlidi, gelin mevlidi, şükür mevlidi veya vefat eden bir yakınınızın ölüm yıl dönümlerinde okutacağınız hayır mevlidi için programa özel itinayı göstererek hizmet sunuyoruz. Mevlid-i Şerif okunup, dualar okunduktan sonra davetlilere hayır niyetiyle hazırladığımız lokmalardan ikramda bulunuyoruz. Hayır lokması servisimiz için sizlerin önceden bir hazırlık yapmasına, dağıtım için malzeme temin etmesine gerek yoktur. Bizler belirtilen kişi sayısınca ekipmanlarımızla adrese ulaşıyoruz. Porsiyon miktarınca tabaklara sıcak sıcak paylaştırılan lokmaları çatal ve peçete ile dağıtıyoruz. Cenazeniz olduğunda taziyeye gelenlere ölenin ruhuna göndermek için yapacağınız ikramda da sizlere hizmet vermekteyiz. Evinizin bahçesinde veya sokağınızda seyyar aracımızı kurarak servis için hazırlıklara başlıyoruz.

Kâğıthane Lokma Döktürme Firması

Firmamız hayır lokması dökme ve dağıtma hizmetlerini üstlenmektedir. Hayır için tercih edilen mekana seyyar aracımızla gelen ustalarımız, program başlamadan temiz kıyafetleriyle alanda hazır bulunmaktadır. Davetlilerin katılımı gerçekleşene kadar seyyar aracın ve lokma dökme makinesinin kurulumu, servis ekipmanlarının hazırlığı tamamlanmaktadır. Programın türüne göre her gelen davetliye anında veya mevlitlerde duanın ardından ikram safhasına geçilmektedir. Kâğıthane lokma döktürme firması aradığınızda hem uygun fiyat sunan hem de güvenebileceğiniz bir adres için bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımızı aradığınızda dağıtımın yapılacağı kişi sayısına göre fiyat tekliflerimizi öğrenebileceksiniz.

Kâğıthane Hayır Lokması Kiralama Hizmeti

Hayır lokması ölen kişinin arkasından hayrına, açılışa katılanlara ikram amacıyla, kandil ve bayramlarda cami önlerinde hayır işlemek için dağıtılmaktadır. Modern düğünlerin, özellikle kır düğünü düzenleyeceklerin de davetlilerine farklı bir sunumda bulunmak için firmamızın profesyonel lokma döktürme hizmeti tercihleri arasında bulunuyor. Ağızda dağılan kıvamı, tam yerinde şerbeti ile her türlü organizasyonun ağırlığını kaldırabilecek profesyonellikle lokma döküyoruz. Kâğıthane hayır lokması kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her alanda bizlerden kolaylıkla destek alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaştığınızda anında rezervasyon yaptırabiliyor, kısa sürede görüşme yaparak tüm detayları paylaşmak için ofisimize davet ediliyorsunuz.

Hayır İşlerinde İlk Tercihiniz Kâğıthane Lokmacı

Hayır işlerinde en çok tercih edilen tatların başında lokma tatlısı geliyor. Lezzeti, geleneklerimizde çokça yer alması, doyurucu olması ve bütçeye uygun fiyat seçeneğinin bulunması hayır işlemek isteyenlerin lokmayı tercih sebepleridir. Daha çok hayır işlerinde, cenazelerde veya yakınların ölüm yıl dönümlerinde rastlamaya alışkın olsak da günümüzde çikolatalı lokma gibi çeşitli alternatiflerinin hazırlanmaya başlanmasıyla birlikte düğün gibi özel davetlerde de sıklıkla görülmeye başlanmıştır. Firmamız organizasyona yakışır kalitede bir hizmet sunarken, bütçenizi sarsmadan lokma döktürmenize imkan verecektir. İstanbul un tüm semtlerinde olduğu gibi Kâğıthane lokmacı hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda avantajlı fiyat seçeneklerimizden yararlanmak için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımıza nakliye, kurulum, servis malzemeleri, ekipman maliyetleri, işçilik ve servis dahildir.

 

İstanbul Lokma döktürme fiyatları hakkında bilgi almak ve hayır lokması siparişi için arayınız. 0553 241 40 67Copyright © 2024 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim