• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

Seyyar Lokmacı

Seyyar Lokmacı

Seyyar Lokmacı Kiralama

Müslüman Türk aile kültürünün bir parçası olan lokma tatlısı her amaç için bizler tarafında kullanılıyor. Sevinçli bir haber mi aldık hemen lokma döktürelim. Bir şeyin olmasını mı istiyoruz hemen lokma döktürelim. Nine ve annelerimizden bize kalan en büyük mirastır ve bu miras bizler sayesinde de uzun yıllar daha devam edecektir. Sadece bu durumlar için lokma dökülmez aklınıza gelen her durum için lokma tatlısı dökmeye hazır bir ülke olmaktayız. 

Seyyar Lokmacı Kiralama Servisi

Bu kültür bize Osmanlı devleti zamanından kalma bir kültür olmaktadır. O zamanlarda en çok üzüntü ve sevinçli haberlerde valide sultanlar hemen lokma dökerek dağıtırlardı. Neredeyse asırlardır gelenek olan bu tatlı hala günümüzde de devam etmektedir. Bu işi üstlenmiş birçok tatlıcı olsa da bizim içimize en çok köşe başındaki seyyar lokmacı gelir. Özellikle 70-80-90’lı yılları en çok hatırlatan bu tatlıcıları gören herkesin sevindiğini ve almak için sabırsızlandığını tahmin edebiliyoruz.

Lokması Tatlısı Döktürme Fiyatları

İşlek caddelerin ve sokakların baş müdavini olan seyyar lokmacı insanın iştahını kabartmaya yetiyor ve artıyor. Bu işi yapanların bırakmamasının tek sebebi sıcak tatlı severler için sıcak yapılıp yenebilmesi oluyor. Lokma tatlısı maliyet olarak da oldukça uygun olduğu için beklide ülkemizde en çok tüketilen tatlıların başında geliyor. Lokma tatlısı döktürme fiyatları 1.000 TL den başlamaktadır.

Hayır Lokması Döktürme Firması

Yapımı bir o kadar kolay olan bu tatlıyı sevmeyen yoktur. Kış yaz bu tatlı için bir anlam ifade etmez. Her zaman her yerde yenilir. Tahminimizce de yemeyen yoktur. Annelerimizin en çok yaptığı ve dağıttığı bir tatlı olsa da dışarıda köşe başlarında bu tatlıyı yemenin keyfi bir başka oluyor. Öğrencilerin açlıklarını bastırmak için en çok bu tatlıyı tercih etmesi hala günümüzde ne kadar büyük bir yeri olduğunu bir kez daha vurgular. Bu işi seyyar olarak yapan tatlıcıları bütün şehirlerde işlek yerlerde bulabilirsiniz.


Hayır lokması döktürme firması arıyorsanız, Helal Lokma İstanbul genelinde hizmetinizde. 0553 862 96 95Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim