• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com

İstanbul Lokma

İstanbul Lokma

İSTANBUL LOKMACI

İstanbul Lokma Sizlere Tarihimizin Değişilmez Lezzetlerinden Olan Lokma Hizmetini Sunmaktadır. Helal Lokmam Olarak İstanbul İlimizin Tüm ilçelerinde Hizmet vermekteyiz. Hayır Lokması İstabul'da döktürmek istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Lokma döktürmek isteyen İstanbul sakinleri artık böylesi güzel bir hizmetten mahrum değiller.

LOKMA TATLISI

En sevdiğimiz tatlılardan olan ve bizlerle özdeşleşen tatlı olma özelliğine sahip lokma tatlısı oldukça lezzetlidir. Özellikle ülkemizde çok fazla tüketilen ve hayır lokması dediğimiz lokmalar dağıtılmaktadır. Bu nasıl olur? Kendi hayrınıza, ölmüşlerinize ve yakınlarınızın niyetiyle hayır için dağıtılan lokmalardır.

İstanbul da En Kaliteli Lokma Döktürme Firması

Yani yine aynı lokma aklınıza farklı bir şey gelmesin. Fakat dağıtılma maksadına göre ismi değişmektedir. Mesela cenaze lokması, düğün lokması, mevlit lokması gibi isimlerle anılmaktadır. Anlayacağınız lokma bizim en çok hayır için dağıttığımız tatlıdır. Lokmaların iki çeşidi mevcut olup biri yuvarlak olan saray lokması, diğeri ise delikli olan İzmir lokması olarak adlandırılmaktadır. 

HELAL LOKMAM

Lokma tatlısı döktürmek ve dağıttırmak için bir firma arıyorsanız sizler için en doğru helal lokmam adresi helallokmaci.com adresidir. Evlerde hayır lokması, işyerlerinizin açılışında hayır lokması, camilerde hayır lokması, sünnet törenlerinde hayır lokması, mevlitlerinizde hayır lokması, ölüm yıldönümlerinde, mitinglerde hayır lokması kısaca istediğiniz her şeyde hayır lokması döktürebilir ve web sitesi aracılığıyla firmamıza ulaşıp sipariş verebilirsiniz.

Hayır, lokmalarını istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. İster 500, ister 5000, isterseniz de 50000 kişilik lokma döktürtebilirsiniz. Lokma siparişi verdiğinizde tabak, çatal ve ulaşım ücretlerinin hepi firmamıza ait olacaktır. Siz sadece lokmanın ücretini ödeyeceksiniz biz getirip dağıtacağız. Ayrıca lokmalarımızın içeriğinde hiçbir şekilde glikoz şurubu gibi katkı maddeleri bulunmamakta ve helal sertifikalıdır.

HAYIR LOKMASI

Dünyada ne verirseniz elinizle o gider sizinle düşüncesiyle hareket edip hayır yapmak istediğiniz her yerde helallokmaci.com sitesi aracılığıyla hizmetinizdedir. Hayır lokması çok uygun fiyatlara yapılmakta olup hayır amacı gözetilmektedir. Bizlerin de hayıra ihtiyacı olduğumuzu unutmayarak sizlere katkıda bulunuyoruz. Firmamıza ister web sitemiz aracılığıyla isterseniz de 0553 241 40 67 iletişim numaramızdan ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.


İstanbul'da Lokma Döktürmek İstediğiniz Zaman Sizlere Uygun Fiyatlara Hayır Lokması Döküyoruz.  İletişim : 0553 862 96 95 Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim