• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com
Hayır Lokması Kaç TL

Sipariş Hattı

Hayır Lokması Kaç TL?

Yılların eskimeyen geleneğini yılların tecrübesi ile istediğiniz an istediğiniz her yere taşıyan birçok kişinin merak ettiği Helal Lokmacı hayır lokması kaç TL? Sorunun cevabı alınan hizmetlere göre değişiyor.


Geniş bir hayır yelpazesinde ihtiyaç duyulan ve başvurulan lokma döktürme tüm zamanların iyi tercih edileni oluyor.
Kısıtlı imkanları bir kenara bırakarak şimdiler 50.000 kişiye bile kısa sürede ikramlar yapılırken İstanbul’da bu işi hakkıyla yapan en iyi firma arayışı da her geçen gün artıyor.


Bu istek ve ihtiyaca yönelik büyük bir boşluğu dolduran Helal Lokmacı uygun fiyatları, lezzetli tatlıları ve %100 beğeni alan hizmetleriyle sektörde yerini alıyor. Lokma tatlı döktürmek ve dağıtmak isteyenlerin bu arzularını büyük bir özveri ve kusursuz hizmetleriyle yerine getiren firma hem yiyenlerin hem de hayır sahiplerinin memnun kalmasını sağlıyor.


 

Sevap Kazanmak Niyetiyle Dağıtılan Hayır Lokması Kaç TL?

Farklı amaçlarla döktürülen ve çeşitli lokasyonlarda dağıtılan lokmalar, mevlitlerde, kandillerde, cuma günleri, düğün ve nişanlarda, ölüm gün ve yıl dönümlerinde en çok karşımıza çıkan hayır işi oluyor.


Şimdilerde bu işi büyük bir organizasyon niteliğinde gerçekleştiren firmalar, kuranı kerim tilaveti ve ilahiler eşliğinde hayır lokması dağıtım işini yerine getiriyor. Bu organizasyonu başından sonuna kadar en iyi şekilde yöneten Helal Lokmacı enfes tatlılarının yanı sıra uygun fiyatları ile de öne çıkıyor.

Fiyatları öncelikle kaç kişilik hizmet almak istediğinize bağlı olarak değişiyor. Gidilecek yerin uzaklığı az da olsa fiyatları artı eksi yönde değiştiriyor.Bazı dönemlerde uygulanan kampanyalı fiyatlarda lokma döktürmek isteyenlerin kaçırmayacağı fırsatlar olarak bütçelerine katkı sağlıyor.

hayır lokma döktüme fiyat
 

Mobil Araçlarla Her an Her Yerde Hayır Lokması

Hayır işlerinin en çok tercih edilenleri arasında yerini alan lokma döktürme, sıcak tüketildiğinde daha da lezzetli oluyor ve yiyenlere muhteşem bir zevk veriyor. Bu şahane hizmet yani taze ve sıcak tatlılarda mobil araçlar sayesinde sağlanıyor.
Bu araçlar ile dağıtım yapılacak yerlere gidiliyor. Adreste yine arabalarda hijyen kurallarına dikkat edilerek tecrübeli ve usta aşçılar tarafından tatlılar yapılıyor.


Tabak, çatak ve peçete eşliğinde şık bir sunumla tatlılar ikram ediliyor. Araların üzerinde ölen kişinin veya hayır sahibinin adı yazılıyor ve o kişilere hayır dualar ediliyor.

hayır lokmacısı fiyat

İstanbul’un Her Yerinenden Hayır Duası Alma Fırsatı

Donanımlı ekipman ve deneyimli ustaları ile lokma tatlı hizmeti veren Helal Lokmacı’yı tercih ederek İstanbul’un en ücra köşelerine kadar lokma dağıtımı yapabilir ekonomik seviyesi düşük olan semtlere hayırlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Hayırlara Vesile Olan Hayır Lokması

İslam dininin yapılmasını tavsiye ettiği yapıldığı zamanda sevap vaat ettiği paylaşmak ve Müslüman kardeşinin gönlünü kazanmak hayır lokması ile daha da kolay hale geliyor. Yapmanız gereken Helal lokmacı firması ile iletişime geçerek bütçenize göre hayır lokması siparişi vermek ve istediğiniz lokasyonu belirtmek.


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim