• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com
Pendik’te Hayır Lokması

Sipariş Hattı

 Atalarımızın “Tatlı yiyelim tatlı konuşalım” sözünün haklılığını ortaya çıkaran ve uzun yılların eskimeyen geleneği olan Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Pendik’te hayır lokması dağıtımı devam ediyor.

Kimi zaman tamamen hayır amaçlı kimi zamanda farklı güzel niyetlere binaen hayır severlerin sıklıkla yapmış olduğu bu gelenek, yiyeni de dağıtanı da dağıttıranı da mutlu ediyor.
Osmanlıdan torunlarına değerli bir miras olarak kalan ve eskiden evlerde kişilerin imkanları ölçüsünde yapılarak daha az kişilere ulaştırılan bu hayır günümüzde çok daha kolay ve pratik şekilde binlerce kişiye aynı anda dağıtılabiliyor.


Hayır İçin Pendik’te Hayır Lokması Döktürme

Ölen kişilerin hayrına mevlidinde, ölümünün kırkıncı gününde veya ölüm yıl dönümlerinde yakınları tarafından hayır lokması döktürme Helal Lokmacı ile hem uygun fiyata hem de yiyenleri memnun edecek son derece lezzetli olarak yapılıyor.
Pendik’te hayır lokması dağıtmak isteyenlerin ilk tercihi firma bu işi profesyonel şekilde yapıyor. Usta ellerin maharetiyle donanımlı ve yeterli ekipmanlar ile istediğiniz kadar dağıtım yapılıyor.
Ayrıca mobil araçlarla istediğiniz lokasyonda yaptırabileceğiniz bu hayır işinde firma araçların ve ortamın temizliğine maksimum düzeyde dikkat ediyor. Şık sunum ve güler yüzleriyle yiyenlerin adeta gönüllerini fethediyor.
Hayır Lokması Döktürme Pahalı Mı?

Hayır pahalı değil. Piyasa koşulları göz önünde bulundurulduğunda lokma tatlısı ile hayır yapmak son derece maliyetsiz diyebiliriz.
Özellikle Helal Lokmacı gibi bu işi uygun fiyata yapan bir firmayla yolunuz kesiştiyse bütçenizi zorlamayan bir meblağ ile içinize sinerek hayrınızı yapabilirsiniz.
Ayrıca siz dağıtılmak istenen sayıyı belirtiyor fiyat anlaşması yapıyor başka hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Diğer giderlerden olan yol masrafı, çatal, tabak, peçete gibi ekstraları da firma karşılıyor.


Pendik’te Neden Helal Lokmacı’yı Tercih Etmelisiniz?

İstanbul’un en ücra köşelerine kadar hizmet götüren Helal Lokmacı her yerde olduğu gibi birçok avantajı ile Pendik’te de ön plana çıkıyor.
Kaliteli malzeme ve tecrübeli çalışanları ile hijyenik bir ortamda yaptığı lokmaları sıcak sıcak misafirlere ikram etmenin yanında enfes ve lezzetli tatlıları ile de tercih sebebi oluyor.
Müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmeden istenilen zamanda ve yerde tatlı yapımına başlayarak taze ve sağlıklı tatlıların ikramına başlıyor.


Hayır Lokması Neden Dağıtılır?

En çok tercih edileni ölen kişi için olsa da lokma tatlı dağıtma, birçok sebepten dolayı yapılır. Sünnet düğünlerinde, düğün ve nişanlarda iş yeri açılışında, güzel bir haber alınca ya da herhangi bir adak bunlara örnek verilebilir.
Nesiller boyu dayanışma ve paylaşmayı simgeleyen bu gelenek günümüzün teknolojisine yakışacak şekilde yapılıyor. 
Böylelikle en iyi firma tercihi olan Helal lokma ile kampanyalardan yararlanarak farklı konseptlerde hayır lokma ikramı paylaşımında bulunabilirsiniz. Ayrıca Pendik’in bütün bölgelerinde hizmet veren firma isterseniz evinize de serviste bulunuyor.


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim