• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com
1000 Kişilik Hayır Lokması Ne Kadar?

1000 Kişilik Hayır Lokması Ne Kadar?


Sipariş Hattı

İslam dinine göre paylaşmak, insanlara yardım etmek ve ikramlarda bulunmak sevap getiren davranışlar arasındadır. Bu bağlamda bir gelenek haline gelen Lokma tatlısı döktürmek için 1000 kişilik hayır lokması ne kadar? Araştırması sıklıkla karşımıza çıkıyor.

Bazen Allah’a teşekkür, bazen adak bazen de sadaka niyetine olmak üzere onlarca nedenden dolayı yapılan bu eylem, bir Osmanlı geleneği olarak günümüze kadar gelmiştir.
Şartlar ne kadar değişirse değişsin, yeni icatlar çıkarsa çıksın hatta Dünya değişsin bu gelenek değişmeden hala aynı niyet, istek ve rağbetle yapılıyor.
Eski zamanlarda daha az imkanlar ölçüsünde evlerde yapılan bu gelenek şimdilerde büyük firmalar tarafından daha profesyonel ve pratik şekilde yapılıyor.
Hayır sahibi firma ile iletişime geçiyor yeri, zamanı ve sayıyı bildiriyor. Bütün sorumluluk tatlıcı firmada ilerliyor.
Bu sebepten dolayı kişiler sorunsuz ve usulüne uygun hayır yapmak için Helal Lokmacı firmasını tercih ediyor.


1000 Kişilik Hayır Lokması Ne Kadar Tutar?

Bu işi yapan firmalar dağıtımın yapılacağı mekâna giderek mobil araçlarda tatlıları yaparak sıcak sıcak halka dağıtıyorlar.
Dolayısıyla yol masrafı, kullanılan tabak, çatal, peçete gibi tüm masraflar tatlı fiyatına dahil ediliyor. Yani müşteri 1000 kişilik fiyat içinde bütün masrafları ödemiş oluyor.
Bütün bu hizmet ve masraflara karşılık 1000 kişilik tatlı fiyatı kişilere son derece ekonomik geliyor. Özellikle piyasanın altında hizmet veren Helal Lokmacı firması tercihiniz olmuşsa bu fiyat daha da düşüyor.
Kesin bir rakam belirtmenin doğru olmayacağı 1000 kişilik tatlı fiyatı için firma ile iletişime geçerek net fiyat almanız yerinde bir karar olacaktır. Çünkü sürekli malzeme fiyatlarının değişmesi, gidilecek yol ve tatlı çeşidi fiyatları değiştiriyor.
Her Bütçeye Uygun Hayır Tatlısı Döktürme
Firmaların sunmuş olduğu hizmetler içerisinde çeşit ve sayı doğrultusunda her bütçeye göre hayır tatlısı döktürülebiliyor. Bu da hayır yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor.
Yine de günümüz şartlarını düşünürsek uygun olması sebebiyle hemen herkes imkanları ölçüsünde lokma dağıtma isteğini gerçekleştirebilir.


Lokma Tatlısı Dağıtılan Yerler

Bir köşe başında cami bahçesinde ya da düğün, mevlit, kandil gecesi, açılış gibi toplu ortamlarda mutlaka tatlıcı arabası gözümüze çarpıyor.
Helal Lokmacı sayı fark etmeksizin binlerce lokma tatlı dökme işini ve dağıtımını büyük bir beceri ve hızlılıkta yapıyor. Bu bağlamda istediğiniz her lokasyona ve topluluğa hitap edecek bir firma tercihiyle bu işi çok daha rahat çözebiliyorsunuz.
Uygun Fiyatta 1000 Kişilik Hayır Lokması Döktürmek Artık Çok Daha Kolay

Piyasa ve ekonomik şartları göz önünde bulundurarak abartı fiyatlardan uzak duran Helal Lokmacı ile 1000 kişilik lokma döktürme işini hiç düşünmeden yapabilirisiniz.
Kaliteli malzeme, hijyenik ortam, usta işçilik ve uygun fiyat birleşiminden doğan çıtır çıtır taze Lokma tatlısı döktürmek için geç kalmadan firmayla iletişime geçebilirsiniz.


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim