• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com
500 Kişilik Lokma Kaç TL?

Sipariş Hattı

Hayır yapmak isteyenlerin çoğunlukla tercih ettiği cami, mevlit, kandil geceleri, düğünler ve farklı yer ve zamanlarda 500 kişilik lokma kaç TL? araştırılması sıklıkta yapılıyor.

Hayırsever bir millet olan Türk milleti İslam dininin de vermiş olduğu inançla özellikle belli zamanlarda hayır yapmayı, paylaşmayı ve bir şeyler dağıtmayı gelenek haline getirmiştir.

Bu geleneklerin en yaygın olanı ve sıklıkta karşılaştığımız lokma tatlı döktürme işi eskiden evlerde kişilerin imkanları ile yapılıyordu.

Son zamanlarda ise bu işi profesyonel anlamda binlerce kişiye yetecek çoklukta yapan firmalar, mobil arabalarla istenilen yerde istenilen şekilde yapıyor.

Yiyenlerin hayır duasını alan hayır sahipleri bu firmaların başında gelen Helal Lokmacı ile iletişim kurarak yerinde ve zamanında kaliteli ve tazeliğini koruyan sıcak lokmaların dağıtımına vesile olabiliyor.

500 Kişilik Lokma Kaç TL Tutar?

Lokma tatlı dağıtanların yapması gereken tek şey bu işin ehli olan firmaya ulaşmak oluyor. Firma mobil aracığıyla dağıtım yapılacak yerde istenilen sayı kadar tatlıyı sıcak sıcak tabak, çatal, peçete, tarçın ve hindistan cevizi eşliğinde ikram ediyor.

Dolayısıyla yol ve diğer giderlerde firma tarafından karşılanmış oluyor. Gidilecek yer ve o haftanın gider maliyeti fiyatlar üzerinde değişkenliğe sebep olurken 500 kişilik lokma tatlı fiyatı hayır sahiplerine çokta pahalıya mal olmuyor.

Fiyatlar makul seviyede tutularak her şeyin ateş pahası olduğu 2023 yılında ortalama 2.000 TL fiyatlardan başlayarak İstanbul içi lokasyonlara göre fiyatlar değişiyor.

Uygun Fiyatlarla Lokma Tatlı Döktürme

Bir Anadolu kültürü olan Lokma tatlı döktürme mutlu bir haber almak için iş yeri açınca bereketli olsun, düğün yapınca mutluluk getirsin diye yerine getirilen bir gelenektir.

Osmanlıdan beri günümüze taşınan bu gelenek Allah’ın hoşnutluğunu kazanarak sevap beklentisi için yapılıyor. Nitekim tatlıyı yiyenlerde dağıtan kişiye dualar edip memnun kalıyorlar.

Birçok kişi uygun fiyatlarda bütçesine göre zaman zaman kampanyalar düzenlenen lokma tatlı döktürme işini rahatlıkla yapabiliyor.

Bütçenize Göre Lokma Tatlı Döktürme Hizmeti Alabilirsiniz

Piyasanın en uygun tatlıcısı konumunda olan Helal Lokmacı, usta tatlıcıları sayesinde hijyenik ortamda kaliteli malzeme seçimiyle lezzetli ve çıtır lokma tatlıları ile hizmet veriyor.

Sadece lezzetli ürünleri değil ilahi ve kuran tilaveti eşliğinde şık sunumlarıyla da yiyenlerin hem gözüne hem gönlüne hitap ediyor.

Sayı fark etmeksizin binlerce kişiye ikram yapacak kapasitesi ile Helal Lokmacı’dan bütçenize göre helal tatlı hizmeti alabilirsiniz.

Kampanyalı Fiyatlarla Hayır Lokma Tatlısı Döktürme Avantajı

İstanbul’un en ücra köşelerine hizmet götüren Helal Lokmacı uygun fiyatlarının yanı sıra kampanyalı fiyatları ile de müşterilerinin gönlünü kazanmayı başarıyor.

Deneyimli personel, uygun fiyat, kaliteli malzeme ile lezzetli lokma tatlı döktürmek isteyenlerin tercihi olan firma istenilen sayı ve çeşitte tatlı hizmeti almanızı sağlıyor.


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim