• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
  • organizasyonasir@gmail.com
Mevlüt Pilavı

Mevlüt Pilavı

isa Hayır Lokması 4596 0 Yorum

Sipariş Hattı

Mevlüt Pilavı

Mevlüt organizasyonlarında konuklara ikram edilen mevlüt pilavı, pirinç ve et ile yapılan yemekler veya menülerdir. Hemen hemen her türlü etkinlikte davetlilerin hayır duasını almak ve onlara bir ikramda bulunmak amacıyla dağıtılan mevlüt pilavı siparişi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Toplu siparişlerde yüzlerce kişiye aynı anda taze ve sıcak mevlüt pilavı ikramı için sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişleriniz belirtilen adrese, anlaşma yaptığımız günün saati teslim edilir. Organizasyonlarınıza katılacak olan sayı ne olursa olsun, sizlere toplu mevlüt pilavı tedarik ediyoruz. Ürünlerimiz gıda kalite standartlarına uygun olup, taze mamuller kullanılarak imal edilir ve sıcak olarak servis edilir. Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

Mevlüt Pilavı Sipariş 

İstanbul’un her yerine, adrese teslim olarak sunulan mevlüt pilavı hizmetimiz, servis ekipmanları, sıcak ürün garantisi, kaliteli malzeme ve yardımcı personel desteğiyle sizlerle. Hemen hizmet almak için müşteri temsilcimizle görüşerek, ekonomik fiyatlarla dilediğiniz kişi sayısı kadar mevlüt pilavı sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz kapalı paketlerde teslimat imkanı da sunmaktayız. Hijyenik ortamda hazırlanan gıdalarımız, İstanbul’un en iyi aşçılarının bir ürünüdür. Hem sizin hem de davetlilerinizin damak tadına uygun mevlüt pilavı hizmetimizde ekonomik seçenekler sunmaktayız. Servis edilecek kişi sayısına ve konumunuza göre özel bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Tavuklu Pilav Sipariş

Tavuklu pilav, kültürümüzde önemli bir yere sahip lezzetlerdendir. Hafif bir yemek olması, herkes tarafından sevilmesi, doyurucu ve zengin içeriği, taze olarak servis edilebilmesi, ekonomik bir seçenek olması, tavuklu pilavın davetlerde takdim edilmesinin en önemli nedenlerindendir. Siz de etkinlik, organizasyon ve mevlütlerinizde tavuklu pilav siparişi vererek, bu zorlu günün üstesinden başarılı bir şekilde gelebilirsiniz. Firmamıza bağlı yardımcı personellerimizin desteğiyle, konularınızın sayısı ne olursa olsun kısa sürede servis yapılır ve ürünler sıcak bir şekilde servis edilir. Ürünlerin hazırlanması, porsiyon gramajları, fiyatlar ve sipariş ile ilgili merak ettiğiniz konuları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Cenaze Mevlit Pilavı

Cenazelerde konuklara yapılan ikramların başında gelen pilav, günün anlam ve önemine uygun olarak servis edilebilecek en iyi yemektir. Tavuklu, salatalı, tulumba tatlısı eşliğinde veya farklı türde bir tatlı ile birlikte menü hale getirilebilen bu ikram, sizin de bu zorlu günlerinizde konuklarınıza karşı mahcup olmamanızı sağlar. Onların hayır dualarını almak, birlikteliğin önemli olduğu bu günde ikramda bulunmak için profesyonel bir organizasyon firması desteği alabilirsiniz. Cenaze etkinliklerinde konuklarınıza sunacağınız bu lezzeti servis etmek için işin uzmanları ile destek sunuyoruz. Davetlilerinize ikramda bulunacağınız yemekleri yüksek gıda standartlarına sahip mamullerden imal ediyoruz. Adresinize gelen ürünler sıcak olarak servis edilir ve sizin herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

Cenaze Yemeği

Cenaze evlerinde eşe dosta, uzağa yakına ve konu komşuya yemek vermek hem dini adetlerimiz hem de kültürümüz açısından önemlidir. Cenaze yemeği olarak tercih edilebilecek pek çok farklı yemek çeşidi vardır. Pilav, pide, vb. yemekler en çok talep gören seçeneklerdir. Cenaze yemeği olarak pilav tercih etmek, herkesin sevebileceği bir lezzet olması açısından avantajlıdır. Cenazede pilav istendiği takdirde sade olarak sunulabilir veya bir tatlı ile birlikte menü haline getirilebilir. İstanbul’un cenaze pilavcısı olarak hizmet verdiğimiz sektörde, en ekonomik fiyatları sunuyoruz. Ürünlerimizin imal edilmesinde hijyen, kaliteli mamul ve sıcak servis ilkelerine uymaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz yüzlerce ailenin bu zorlu günde destekçileri olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Davetli sayınıza göre ürünlerimizi hazırlıyor, adresinizde servis ediyoruz. Cenaze yemeği siparişi vermek için hemen sitemizdeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Mevlüt Pilavcısı

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’ndaki tüm noktalara mevlüt pilavcısı olarak hizmet veriyoruz. Belirlenen adrese, belirlenen tarih ve saatte personelimizi sevk ediyor; uzman aşçılarımızın ürettiği lezzetli pilavları sıcak servis ediyoruz. Günde onlarca farklı aileye hizmet veriyor ve bu işi layıkıyla yapıyoruz. Davetlilerinize özel günlerinizde ikramda bulunmak için tercih edebileceğiniz mevlüt pilavcısı hizmetimizle siz de üzerinizdeki yükü bize bırakabilir, işin profesyonellerinden destek alabilirsiniz. Her zaman en uygun fiyatlı ürünleri sizlerle buluşturuyor, geniş kitlelere ikram yapabilmenize yardımcı oluyoruz.

İstanbul Mevlüt Pilavı Sipariş

İstanbul mevlüt pilavı siparişi hattımızı arayarak siz de konuklarınıza sıcak yemek servisi yapabilirsiniz. Mümkünse organizasyon gününden en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede yoğunluktan etkilenmemiş olursunuz ve biz de programımızı belirttiğiniz tarihe göre ayarlayabiliriz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren ekiplerimiz, servis elemanı ve profesyonel aşçıları bünyesinde barındırmaktadır. Hijyenik ortamlarda, el değmeden üretilen ürünlerimiz, talebe göre kişiye özel paketleme usulüyle teslim edilebilmektedir. Sipariş aşamasında taleplerinizi ve isteklerinizi bize iletebilir, özel günleriniz için mevlüt pilavı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tavuk Pilav Yapan Yerler

İstanbul’da tavuk pilav yapan yerler hakkında araştırma yapıyorsanız, en uygun fiyatlı ve en hijyenik üretim yöntemiyle imal edilen ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. İster cenazede, ister kandilde, iste mevlütte, ister herhangi bir hayır amacıyla olsun, düzenlediğiniz tüm etkinliklerde tavuk pilav hizmetiyle yanınızdayız. İstanbul’da en uygun tavuk pilav yapan yerlerden birisi olan Helal Lokmacı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor, taze ürünleri işinde uzman aşçılarla sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Davetlerinize katılacak kişi sayısına uygun tavuk pilav siparişi vermek için hemen bizimle iletişime geçin, uygun fiyat avantajlarından yararlanın.

Mevlüt Pilavı Toplu Sipariş

Tavuk pilavı toplu sipariş vermek için “Helal Lokmacı” firmamızın Asya ve Avrupa Yakası’ndaki tüm noktalara verilen sipariş hizmetinden yararlanabilirsiniz. Mevlüt pilavı toplu sipariş hattı olan 0 553 862 96 95 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir, mevlüt organizasyonlarında konuklarınıza güzel bir ikramda bulunabilirsiniz. Hizmette tescilli bir marka olan faaliyet gösterdiğimiz İstanbul’un genelinde ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Hijyenik ortamlarda el değmeden imal edilen ürünlerimiz, servis elemanlarımız tarafından adresinize teslim edilir ve istenildiği takdirde servis yapılır. Tabak, çatal, peçete, tatlı çeşitleri, pilav çeşitleri ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mevlüt Pilavı Anadolu Yakası

Anadolu Yakası’nda mevlüt pilavı hizmetimizle müşterilerimizin yanındayız. Talebe özel oluşturduğumuz menülerimizle pilavın yanında ikramda bulunmak istediğiniz içecek ve tatlıları da seçebilirsiniz. Dilerseniz yalnızca pilav ikramında da bulunabilirsiniz. Menü içeriği arttıkça, mevlüt pilavı fiyatlarında da değişiklik olabilmektedir. Fiyat bilgisi ve sipariş için sayfamızdaki telefon numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Mevlüt pilavı Anadolu Yakası irtibat numarası 0 553 862 96 95, hemen arayın sipariş verin.

Mevlüt Pilavı Avrupa Yakası

Mevlüt pilavı Avrupa Yakası’nda tüm ilçe ve semtlerde hizmetinizdeyiz. Sıcak ve lezzetli pilav servisiyle davetlilerinize güzel bir ikramda bulunmanıza vesile oluyoruz. Yüzlerce kişiye aynı anda servis imkanı sunan ekibimiz, belirttiğiniz tarihte adresinizde bulunacak ve konuklarınıza talep ettiğiniz menüyü sunacaktır. Mevlüt organizasyonlarınızın pilavcısı olarak sizlere uygun fiyatlı ürünler sunuyoruz. Avrupa Yakası mevlüt pilavı yapan firmalardan birisi olarak, yalnızca taze ürünler kullanıyor, tüm siparişlerimizde %100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalıyoruz. Siz de bu tür özel günlerinizde profesyonel bir firma desteği arıyorsanız, bizimle iletişime geçin, mevlüt pilavı siparişi verin.


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim