• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
 • organizasyonasir@gmail.com
Hayır Lokması Aracı Kiralama

Sipariş Hattı

Ülke olarak geleneklerimize, örf ve adetlerimize bağlılık gösteririz. Özellikle hayır işlerine büyük bir önem veririz. Firmamız en eski adetlerimiz arasında yer alan hayır lokması konusunda sizlere profesyonel destek verebiliyor.

Hayır Lokması Aracı Kiralama Fiyatları

Ustalarımızın hazırladığı lezzetli lokmalarımız ile hayırlarınız gerçek anlamına erişebiliyor. Hayır için lokma döktürmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız geniş ekipleri araçları ve modern makineleri ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Lokma hafif bir tatlıdır. Bu tatlı gündelik hayatta en çok tükettiğimiz tatlılardan bir tanesidir. Özellikle ikram olarak verilen bu tatlı hayır işlerinde de kullanılır.

Lokma Döktürme Hizmeti

Çok sevilen bir tatlı olan lokma usta eller tarafından hazırlandığı zaman benzersiz bir tada kavuşur. Sizde hayır için lokma döktürmek istiyorsanız kiralama hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. Hayır için lokma döktürmek en doğru seçeneklerden bir tanesidir. Biz bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Lokmanın pişirilmesi, sunuma hazırlanması ve dağıtılmasında profesyonel ekiplerimiz görev alarak hiçbir şeyle uğraşmamanızı sağlıyor.

Hayır Lokması Aracı Kiralama Fiyatları 2.500 TL den Başlamaktadır.

Hayır lokması aracı kiralama konusunda sizleri memnun edecek fiyat politikası yürütüyoruz. Özel makinelerimiz ile lokmalar el değmeden hazırlanır Ürünlerimizin tamamı sertifikalıdır. Gerekli belgelerin tümüne sahip olan firmamız böylece güvenilir bir destek sunar.

Hayır Lokması Aracı Kiralama Fiyatları

Hayır lokmasını uygun bütçe aralıklarında dağıtmak isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayarak detayları kolayca öğrenebilirsiniz. Teklifimizi kabul etmeniz sonrasında lokmanın dökülmesini istediğiniz yeri ve zamanı öğrenir, hazırlıklarımızı yapmaya başlarız. Yapılan hazırlık sonrası kusursuz bir hayır hizmeti gerçekleştirmenizi sağlarız. Hayır lokması fiyatları konusunda size özel teklifler için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hayır Lokması Fiyatları 

Mübarek günlerde hayır yapmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilir ve alacağınız dualar ile de hayrınızın gerçekleştirebilirsiniz. Hayır lokması arabası kiralama hizmeti veren firmamız her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı başarıyor. Hayır için lokma döktürmek istediğinizde tüm detayları internet adresimizden alabilirsiniz.  

Nostaljik sokak satıcılarımızdan biri olan hayır lokması dağıtım hizmetleri internet adresimizden sunulmaya devam diyor. Cenaze ya da mevlit organizasyonlarında, lokma dağıtım araçlarımız sizleri bekliyor. Onlarca arabamız ve standımızla misafirlerinizin beklentilerini tam olarak karşılayabiliyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detayları sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbul da İstediğiniz Saatte ve Konumda‎ Hayır Lokması Döküyoruz, Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 1000 Kişilik Lokma 2500 TL den Başlıyor. Mevlid-Hayır-Açılış-Toplantı‎ Lokma Döktürme Kiralama Ücretleri En İyi Fiyatlarla Hayır Lokması Fiyatları Hayır lokması döktürmek istediğinizde bizler lokma arabası kiralama hizmeti sağlamaktayız. İstanbul'da lokmacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul da İstediğiniz Saatte ve Konum da Hayır Lokması Döküyoruz, Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 1000 Kişilik Lokma 2500 TL den Başlıyor. Seyyar Lokmacı İstanbul | Lokma Döktürme Fiyatları - Hayır Lokması


Hayır Lokması Aracı Kiralama Hakkında Bize En Çok Sorulan Sorular.

Hayır Lokması Aracı Kiralama Kaç Kişilik Oluyor? En Az Kaç Kişilik Olduğunda Geliyorsunuz?
300 Kişilik Lokma Fiyatı Ne Kadar?
Hayır Lokması Aracı Kiralama Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? Hayır Lokması Aracı Kiralama Kiralama Fiyatlarınız Ne Kadar?
Eve Lokma Yolluyor Musunuz? Seyyar Lokma Arabanız Var Mı?
Hayır Lokması Aracı Kiralama Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
Hayır Lokması Aracı Kiralama Tabakta Kaç Tane Oluyor? Lokma Dökme Gün Boyu Devam Ediyor Mu?
Hayır Lokması Aracı Kiralama Ne Demektir ?
Hayır Lokması Aracı Kiralama Kaç Kişi Geliyor? Cami Çıkışın da Lokma Oluyor Mu?
Hayır Lokması Aracı Kiralama Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
Hayır Lokması Aracı Kiralama Olarak En Uygun Fiyatınız Ne Kadar?
Cenazemiz Var Lokma Döktürmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. İletişim 0 553 241 40 67


Sipariş Hattı


Yorumlar (4)


 • avatar

  Fevzi Korkmaz 4 yıl önce

  Herzeye için teşekkürler ustalarımızın ellerine emeklerine sağlık kesinlikle herkese tavsiye ediyorum

 • avatar

  Necla Şahin 4 yıl önce

  Daha öncesi hayır için lokma dağıtımı yaptırmıştım çok memnun kaldım. Tekrardan kandil günü 1000kişilik cami çıkışında helal lokmam firmasına lokma döktürdüm. Bir kez daha doğru karar vermişim her şey çok lezzetli ve hijyen kurallarında olup ayrıca çalışan arkadaşların ilgisi ve alakasıda ayrı bir memnun bıraktı şahsımı teşekkür ederim.

 • avatar

  Olcay Ak 4 yıl önce

  1,5 ay önce lokma döktürdük çok lezzetliydi ellerinize sağlık artık daima müşterinizim.

 • avatar

  Yağmur Karpuz 4 yıl önce

  6 Ekimde lokma döktürmek istiyorum 800 kişilik fiyatı nedir?

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim