Lokma Hayrı Fiyatı - Hayır Lokması | Seyyar Lokmacı | Hayır Lokması Fiyatları
  • Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
  • info@asirorganizasyon.com
Lokma Hayrı Fiyatı

Lokma Hayrı Fiyatı

Kanber Lokma 653 1 Yorum

Sipariş Hattı

Lokma Hayrı Fiyatı

Gerek cami çıkışında onlarca kişiye aynı anda sunulabilen, gerekse organizasyon ve etkinliklerinizde lezzetli bir ikram olması amacıyla sunulan hayır lokması, özenli bir şekilde dökülmeli, sıcak ve taze olarak servis edilmelidir. Helal lokma firması olarak sizlere İstanbul'un tüm noktalarında seyyar lokma standı ile hizmet vermekteyiz. Amacımız en kaliteli ürünleri, en hijyenik şekilde pişirerek, özenli bir sunum yaparak davetlilerinize sıcak ikram etmektir. Bu eşsiz lezzetin sunumu ise güler yüzlü personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Merter ve Pendik merkezli çalışan firmamızla lokma hayrı döktürme konusunda görüşmek için 0 216  397 20  02 ve 0553 241 40 67 numaralı telefonlardan erişim sağlayabilirsiniz.

Lokma Hayrı Döktürme Fiyatı

Özenle hazırlanıp, sıcak servis edilen, kültürümüzde önemli bir konuma sahip hayır lokması; en ekonomik ikram çeşitlerinden birisidir. Kalite ve disiplinden taviz vermeyen firmamız, müşterilerine en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Dilediğiniz adreste, dilediğiniz bir saatte mobil lokma hayrı arabası ile sizlerin yanındayız. Lokma hayrı fiyatı ise bulunduğunuz konuma, kaç kişiye servis edileceğine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak en az 100 kişilik ikramlardan 1.000 kişilik ikramlara kadar her türlü organizasyonlar için hizmet vermekteyiz. Siz davetli sayısını, bulunduğunuz konumu ve etkinlik saatini bize belirttiğiniz takdirde; anlaşmış olduğumuz süreç içerisinde ekiplerimiz adresinizde hazır olarak bulunacaktır. Lokma hayrı fiyatlarımıza, nakliye, işçilik, malzeme ve ekipman maliyetleri, servis ürünleri (peçete, tabak, çatal, vs.) dahildir. Her şey dahil hayır lokması paketlerimiz hakkında bilgi almak için 0 216  397 20  02 ve 0553 241 40 67 telefonlarından bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Lokma Döktürme Hizmeti

Karşılık beklemeden hayır amacıyla dökülen lokmaların lezzetini hiç bir ikram alamaz. Hem geleneğimizin bir parçasıdır hem de herkes tarafından beğenilerek yenilmektedir. 7'den 70'e herkes bir lokma dökme standı gördüğünde toplanır ve sıraya girer. Sıcak olarak servis edilen bu ikramı tattıktan sonra hayır dualarını eksik etmez. Gerek cami çıkışlarında, gerekse merkezi yerlerde ve cadde köşelerinde hayır lokması dökme hizmeti vermekteyiz. İstanbul lokma döktürme hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sipariş Hattı


Yorumlar (1)


  • avatar

    abdullah 5 ay önce

    hayır lokması için gebze ye de geliyor musunuz ?Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2005 Helal Lokmam

Yukarı Çık
whatsapp İletişim