• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
 • organizasyonasir@gmail.com
Lokma Hayrı Fiyatı

Lokma Hayrı Fiyatı

Kanber Lokma 8364 5 Yorum

Sipariş Hattı

Gerek cami çıkışında onlarca kişiye aynı anda sunulabilen, gerekse organizasyon ve etkinliklerinizde lezzetli bir ikram olması amacıyla sunulan hayır lokması, özenli bir şekilde dökülmeli, sıcak ve taze olarak servis edilmelidir. Helal lokma firması olarak sizlere İstanbul'un tüm noktalarında seyyar lokma standı ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul Lokma Hayrı Fiyatı

Amacımız en kaliteli ürünleri, en hijyenik şekilde pişirerek, özenli bir sunum yaparak davetlilerinize sıcak ikram etmektir. Bu eşsiz lezzetin sunumu ise güler yüzlü personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Merter ve Pendik merkezli çalışan firmamızla lokma hayrı döktürme konusunda görüşmek için 0 216  397 20  02 ve 0553 241 40 67 numaralı telefonlardan erişim sağlayabilirsiniz.

Lokma Hayrı Döktürme Fiyatı

Özenle hazırlanıp, sıcak servis edilen, kültürümüzde önemli bir konuma sahip hayır lokması; en ekonomik ikram çeşitlerinden birisidir. Kalite ve disiplinden taviz vermeyen firmamız, müşterilerine en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Dilediğiniz adreste, dilediğiniz bir saatte mobil lokma hayrı arabası ile sizlerin yanındayız. Lokma hayrı fiyatı ise bulunduğunuz konuma, kaç kişiye servis edileceğine göre değişkenlik göstermektedir.

Lokma Hayrı Fiyatları 2.500 TL den Başlamaktadır.

Genel olarak en az 100 kişilik ikramlardan 1.000 kişilik ikramlara kadar her türlü organizasyonlar için hizmet vermekteyiz. Siz davetli sayısını, bulunduğunuz konumu ve etkinlik saatini bize belirttiğiniz takdirde; anlaşmış olduğumuz süreç içerisinde ekiplerimiz adresinizde hazır olarak bulunacaktır. Lokma hayrı fiyatlarımıza, nakliye, işçilik, malzeme ve ekipman maliyetleri, servis ürünleri (peçete, tabak, çatal, vs.) dahildir. Her şey dahil hayır lokması paketlerimiz hakkında bilgi almak için 0 216  397 20  02 ve 0553 241 40 67 telefonlarından bize ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Lokma Döktürme Hizmeti

Karşılık beklemeden hayır amacıyla dökülen lokmaların lezzetini hiç bir ikram alamaz. Hem geleneğimizin bir parçasıdır hem de herkes tarafından beğenilerek yenilmektedir. 7'den 70'e herkes bir lokma dökme standı gördüğünde toplanır ve sıraya girer. Sıcak olarak servis edilen bu ikramı tattıktan sonra hayır dualarını eksik etmez. Gerek cami çıkışlarında, gerekse merkezi yerlerde ve cadde köşelerinde hayır lokması dökme hizmeti vermekteyiz. İstanbul lokma döktürme hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul da İstediğiniz Saatte ve Konumda‎ Hayır Lokması Döküyoruz, Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 1000 Kişilik Lokma 2.500 TL den Başlıyor. Mevlid-Hayır-Açılış-Toplantı‎ Lokma Döktürme Kiralama Ücretleri En İyi Fiyatlarla Hayır Lokması Fiyatları Hayır lokması döktürmek istediğinizde bizler lokma arabası kiralama hizmeti sağlamaktayız. İstanbul'da lokmacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul da İstediğiniz Saatte ve Konum da Hayır Lokması Döküyoruz, Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 1000 Kişilik Lokma 3.000 TL den Başlıyor. Seyyar Lokmacı İstanbul | Lokma Döktürme Fiyatları - Hayır Lokması


İstanbul Hayır Lokması Hakkında Bize En Çok Sorulan Sorular.

İstanbul Hayır Lokması Kaç Kişilik Oluyor? En Az Kaç Kişilik Olduğunda Geliyorsunuz?
300 Kişilik Lokma Fiyatı Ne Kadar?
İstanbul Hayır Lokması Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? İstanbul Hayır Lokması Kiralama Fiyatlarınız Ne Kadar?
Eve Lokma Yolluyor Musunuz? Seyyar Lokma Arabanız Var Mı?
İstanbul Hayır Lokması Kiralama Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
İstanbul Hayır Lokması Tabakta Kaç Tane Oluyor? Lokma Dökme Gün Boyu Devam Ediyor Mu?
İstanbul Hayır Lokması Ne Demektir ?
İstanbul Hayır LokmasıKaç Kişi Geliyor? Cami Çıkışın da Lokma Oluyor Mu?
İstanbul Hayır Lokması Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
İstanbul Hayır Lokması Olarak En Uygun Fiyatınız Ne Kadar?
Cenazemiz Var Lokma Döktürmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. İletişim 0 553 241 40 67


Sipariş Hattı


Yorumlar (5)


 • avatar

  Mevlüt Koç 3 yıl önce

  Gebze de ki iş yerimin açılışı için Helal lokmam firmasına lokma döktürdüm çok memnun kaldım. Gerçekten profesyonel bir ekip çalışması içerisinde kusursuz bir hizmet sunuyorsunuz bol kazançlar

 • avatar

  Kazım Erol 3 yıl önce

  İki hafta önce Helal Lokmam firmasına babamın ruhu için lokma döktürdüm.Güvenilir bir firma belirttiğiniz saatten önce gelip tüm hazırlıklarını yapıp lezzetli lokmalarıyla gerçekten çok memnun kaldım emeklerine sağlık herkese tavsiye ediyorum

 • avatar

  Uğur Karaca 4 yıl önce

  Çatalca’da lokma döktürecektik 1200 kişilik fiyatı nedir?

 • avatar

  Tuğçe Sayar 4 yıl önce

  5 Ekimde 1000 kişilik lokma döktürecektik fiyatı nedir?

 • avatar

  abdullah 4 yıl önce

  hayır lokması için gebze ye de geliyor musunuz ?

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim