• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
 • organizasyonasir@gmail.com
Hayır Lokması İstanbul

Hayır Lokması İstanbul

isa Lokma 1371 3 Yorum

Sipariş Hattı

Osmanlı kültürünü günümüzde de yaşatmak isteyen ve hayır amacıyla bir ikram ile davetlilerinin duasını almak isteyenlerin tercih ettiği hayır lokması,  usta ellerde lezzet buluyor ve konuklarınıza sıcak şekilde sunuluyor.

İstanbul Hayır Lokmacısı Kiralama

Üretimini gerçekleştirdiğimiz hayır lokmaları, işinde profesyonel deneyimli ekip arkadaşlarımızın adresinize gelerek pişirilmesi ile ikram ediliyor. İşlem sürecinde hijyen, temizlik ve kaliteli hammadde kriterlerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ekonomik fiyatlar ve her şey dahil paketler ile sunulan hayır lokması İstanbul ve tüm bölgelerinde sizlerle.

Hayır Lokması Dökme İstanbul

Hayır lokması birçok farklı etkinlik, organizasyon ve dini aktivitelerle ikram edilen kültürümüzle adeta bağdaşlaşmış bir tatlıdır. Bu lezzetin yüz yıllardır süre gelmesinin en büyük nedeni şüphesiz herkes tarafından sevilmesidir. Aç veya tok herkes bu lezzetli tatlı için sıraya girer, ikram eden kişi ve yakınlarına hayır duası eder. Bu unutulmaz geleneği siz de devam ettirmek ve davetlilerinize hayır amacıyla lokma döktürmek istiyorsanız, 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren hayır lokması döken ekiplerimiz, yılların vermiş olduğu deneyim ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir. 

İstanbul Hayır Lokmacısı Kiralama Fiyatları 1.800 TL den Başlamaktadır.

Düğün, dernek, etkinlik ve katılımlarda tercih edildiği gibi; cenaze ve ölüm yıl dönümü gibi özel günlerde de tercih edilmektedir. Bazen merkezi bir konumda şehrin içinde, bazen de talebe göre camilerde ikram edilmektedir. Hayır lokması dökme İstanbul hizmeti veren firmamız, tahmini davetli sayısına göre porsiyonları ve servis malzemelerini dilediğiniz saatte hazırlamış olacak ve tazecik olarak davetlilerinize sunacaktır.

Seyyar Lokmacı İstanbul

Seyyar lokmacı hizmeti veren firmamız, taleplerinize uygun kişi sayısına göre gerekli malzeme ve ekipmanları, belirttiğiniz saatte hazırlayarak sıcak olarak servis etmektedir. Hizmet paketlerimize ve fiyatlarımıza etkinlik süresince sunulan hayır lokması, pişirme malzemeleri, tabak, servis hizmeti dahildir. Ekonomik fiyatlarla en çok tercih edilen ikram lokma, daha çok hayırlı dualar almak maksadıyla davetlilere sunulmaktadır. Hayır lokmalarında tazelik, ürün kalitesi ve güler yüzlü servis en önemli kriterlerdir.


Sipariş Hattı


Yorumlar (3)


 • avatar

  Ugur Yıldız 3 yıl önce

  Cuma günü cuma namazı çıkışında cami cemaatine merhum babamın ruhuna 1000 kişilik hayır lokması dağıttırdım. Biz hayır sahipleri olarak hiçbir şeye karışmadık her şeyi hazırlayıp tüm hazırlıklarını yapıp lokmalarını pişirmeye başladılar. Daha sonra güler yüzlü çalışanları lokmaları sıcak sıcak pişirip dağıtımını gerçekleştirdiler. Hijyenik ortamda sosyal mesafe kurallarında işlerini özverili bir şekilde tamamladılar. Hayırlı kazançlarınız olsun

 • avatar

  Ayşe Kaplan 4 yıl önce

  Hayır lokması dağıttıracağız ama size ulaşamadım bana ulaşır mısınız mail yolladım size

 • avatar

  Murat yıldız 4 yıl önce

  Hayır lokması istanbul da ne kadar ücrete yapılıyor. geçen gün gördüm sizi cami çıkışında fiyat verirmisiniz ?

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim