• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
 • organizasyonasir@gmail.com
Mobil Lokma Arabası
isa Lokma 3440 3 Yorum

Sipariş Hattı

Lokma döktürmek, insanların daha çok hayır dualarını almak, güzel bir lezzet eşliğinde ikramda bulunmak ve organizasyonlarda davetlilerinizin gönlünü hoş etmek için tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Hayır lokması diye de tabir edilen bu eşsiz lezzeti ortaya koymak, profesyonellik gerektirir.

Hayır Lokması Kiralama Fiyatları

Pişirme tekniği konusunda ustalık, hijyen ve temizlik standartlarına uygunluk, ekip arkadaşlarımızda olan temel özelliklerdir. Bunların yanı sıra güler yüzlü servis personelimiz ile davetli ve konuklarınızı memnun edebilirsiniz. 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak, mobil kokma arabası kiralama hakkında fiyat alabilirsiniz. İstanbul'un neredeyse tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Mobil Lokma Arabası Kiralama

Osmanlı'dan bugünlere kadar gelmiş, kültürümüzün bir parçası olmuş lokma, en çok talep gören ikram çeşitlerindendir. Ekonomik fiyatlarla ikram edilebilmesi, büyük küçük herkes tarafından tadılmak istenmesi, hafif ve lezzetli bir tatlı olması, lokmayı bu kadar popüler hale getiren bir ikram statüsüne sokuyor. Tabi mobil olarak üretilmesi ve daha sıcakken sunulması ise en büyük avantajlarından.

Mobil Lokma Arabası Kiralama 1.500 TL den Başlayan Fiyatlarla Helal Lokmada

Helal Lokma firması olarak sizlere bu  eşsiz lezzeti dilediğiniz bir adreste sunmak için nakliye, üretim, servis gibi tüm aşamalar dahil olarak hizmet veriyoruz. Fiyatlarımıza tüm hizmetler dahildir. Detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon ve mail bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Helal Lokmacı olarak hayır lokması döken ekiplerimiz, işinde deneyimli, eli yatkın kişilerdir. Mobil lokma arabası kiralama hizmetimiz için sizlere ekonomik fiyatlarla hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Mobil Hayır Lokma Firması

Her ne kadar eğlenceli etkinliklerde ve kutlamalarda lokma döktürülse de, bazen ölülerin arkasından hayırlara vesile olması maksadıyla ve ölülerin ruhlarına manevi katkı olması amacıyla da lokma döktürülmektedir. Bu eşsiz lezzeti tadan kişiler, lokma kimin adına döktürüldüyse, o kişiye hayır duaları göndermektedir. Bu sayede hem bu güzel lezzeti tatmış olacaklar, hem de hayır dualarını eksik etmeyeceklerdir. Mobil hayır lokma firması olarak yılların verdiği tecrübe ile Merter ve Pendik merkezli faaliyet gösteren firmamız, sizlere de hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.


Sipariş Hattı


Yorumlar (3)


 • avatar

  Mustafa Kader 4 yıl önce

  Geçen ay annemin ruhuna lokma dağıttırdık gelen arkadaşlar çok ilgiliydi verdikleri hizmetten çok memnun kaldım. Hayır lokması döktürmek isterseniz gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 • avatar

  Tarık Buğra 4 yıl önce

  2,5 ay önce cami çıkışı lokmalarınızdan yedik çok güzeldi 1 ay öncede babamın ruhuna döktürdük Allah razı olsun her şey çok güzeldi ellerinize sağlık

 • avatar

  Leyla Özer 4 yıl önce

  1200 kişilik Ümraniye’de lokma döktürecektik fiyatlı nedir pazarlık payı var mıdır?

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim