Hayır Lokma Arabası - Hayır Lokması | Seyyar Lokmacı | Hayır Lokması Fiyatları
  • Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
  • info@asirorganizasyon.com
Hayır Lokma Arabası

Hayır Lokma Arabası

Kanber Lokma 199 0 Yorum

Sipariş Hattı

Hayır Lokma Arabası

Yüzyıllardır süre gelen bir lezzet olan lokma, daha çok hayırlı işler diye tabir ettiğimiz (düğün, derken, davet, vb.) organizasyonlarda yoğun bir rağbete konu olmaktadır. İnsanların damak tadına uygun hayır lokma arabası ile verdiğimiz hizmet kapsamında; pişirme malzemeleri, lokma standı, servis için gerekli malzemeler (tabak, vs) ve diğer ürünler dahildir. Helal Lokmacı olarak özenle hazırladığımız bu eşsiz lezzeti davetlilerinize ikram etmek; onların nacizane hayırlı dualarını almak için hemen bizimle 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralarını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Merter ve Pendik merkezli çalışmakta olup; İstanbul'un hemen her bölgesine seyyar hayır lokma arabası hizmeti vermektedir.

Hayır Lokma Arabası Kiralama

Etkinlik ve davetlerinizde, yüzlerce kişiye aynı anda sıcak ve taze olarak ikram edebileceğiniz hayır lokması; hazırlık, pişirme ve sunum süreçlerinde özenli çalışma gerektirir. Ancak profesyonel bir usta, deneyimli bir ekip ile birlikte bu işin üstesinden gelinebilir. Çünkü onlarca kişiye aynı anda servis edilirken, bir yandan da dikkatli bir şekilde pişirilmelidir. Ustalık ve tecrübe gerektiren hayır dökme hizmeti için tercih edebileceğiniz Helal Lokma firmamız, İstanbul'un birçok semt ve ilçesine mobil hayır lokma standı ile hizmet vermektedir. Hayır lokmasının diğer ikram ürünlerine göre daha popüler olması ve daha çok tercih edilmesindeki en büyük etmen, şüphesiz herkesin damak tadına hitap ediyor olmasıdır. Tabi bunun yanında ekonomik bir tatlı olması, hafif olması ve güzel pişirildiğinde tok olanların bile yemek istediği bir tatlı olmasını da hesaba katmak gerekir.

Seyyar Hayır Lokma Arabası Kiralama

Hijyen ve kalite prensiplerini ilke edinmiş seyyar hayır lokması dökme işlemi yürüten ekiplerimiz, özverili çalışmaları ve güler yüzlü servis anlayışı ile öne çıkıyor. Çalıştığımız müşterilerimiz, tüm davet ve etkinliklerinde mutlaka ikinci tercihlerini bizden yana kullanıyor. Çünkü ürettiğimiz hayır lokması için gerekli olan malzemeleri en  kaliteli ve en taze şekilde temin edip; yine sıcak ve taze olarak servis etmekteyiz. Herkes için beğenilen, tekrar tekrar tadılmak istenen bu lezzete tanık olmak için 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HAYIR LOKMASI DÖKÜYORUZ CAMİ ÇIKIŞI,DÜĞÜN, YENİ BEBEK, ASKER UĞURLAMALARI, AÇILIŞ TÖRENLERİ VE CENAZE TÖRENLERİ GİBİ KEDERLİ VEYA SEVİNÇLİ GÜNLERİNİZDE İSTANBUL'DA İSTEDİĞİNİZ SAATTE VE KONUMDA HAYIRLARA LOKMA DAĞITIYORUZ. ARAYIN HEMEN GELELİM! 0553 241 40 67  

lokmacı,istanbul,hayırlokması,lokma,seyyarlokmacı,lokmadökülür,hayırsever,lokmasiparişi,istanbullokmacısı,lokmaistanbul,lokmacıistanbul,lokmadöktürme,lokmacıkiralama,lokmacıkiralamafiyatları,lokmatatlısı,hayırişi,açılış,organizasyon,catring,lokmafirmaları,lokmacıfirmaları


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2005 Helal Lokmam

Yukarı Çık
whatsapp İletişim