• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
 • organizasyonasir@gmail.com
Hayır Lokma Arabası
Kanber Lokma 1480 3 Yorum

Sipariş Hattı

Yüzyıllardır süre gelen bir lezzet olan lokma, daha çok hayırlı işler diye tabir ettiğimiz (düğün, derken, davet, vb.) organizasyonlarda yoğun bir rağbete konu olmaktadır. İnsanların damak tadına uygun hayır lokma arabası ile verdiğimiz hizmet kapsamında; pişirme malzemeleri, lokma standı, servis için gerekli malzemeler (tabak, vs) ve diğer ürünler dahildir.

İstanbul Hayır Lokma Arabası

Helal Lokmacı olarak özenle hazırladığımız bu eşsiz lezzeti davetlilerinize ikram etmek; onların nacizane hayırlı dualarını almak için hemen bizimle 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralarını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Merter ve Pendik merkezli çalışmakta olup; İstanbul'un hemen her bölgesine seyyar hayır lokma arabası hizmeti vermektedir.

Hayır Lokma Arabası Kiralama

Etkinlik ve davetlerinizde, yüzlerce kişiye aynı anda sıcak ve taze olarak ikram edebileceğiniz hayır lokması; hazırlık, pişirme ve sunum süreçlerinde özenli çalışma gerektirir. Ancak profesyonel bir usta, deneyimli bir ekip ile birlikte bu işin üstesinden gelinebilir. Çünkü onlarca kişiye aynı anda servis edilirken, bir yandan da dikkatli bir şekilde pişirilmelidir. Ustalık ve tecrübe gerektiren hayır dökme hizmeti için tercih edebileceğiniz Helal Lokma firmamız, İstanbul'un birçok semt ve ilçesine mobil hayır lokma standı ile hizmet vermektedir.

Hayır lokması döktürmek istediğinizde bizler lokma arabası kiralama hizmeti sağlamaktayız.

Hayır lokmasının diğer ikram ürünlerine göre daha popüler olması ve daha çok tercih edilmesindeki en büyük etmen, şüphesiz herkesin damak tadına hitap ediyor olmasıdır. Tabi bunun yanında ekonomik bir tatlı olması, hafif olması ve güzel pişirildiğinde tok olanların bile yemek istediği bir tatlı olmasını da hesaba katmak gerekir.

 

Seyyar Hayır Lokma Arabası Kiralama

Hijyen ve kalite prensiplerini ilke edinmiş seyyar hayır lokması dökme işlemi yürüten ekiplerimiz, özverili çalışmaları ve güler yüzlü servis anlayışı ile öne çıkıyor. Çalıştığımız müşterilerimiz, tüm davet ve etkinliklerinde mutlaka ikinci tercihlerini bizden yana kullanıyor. Çünkü ürettiğimiz hayır lokması için gerekli olan malzemeleri en  kaliteli ve en taze şekilde temin edip; yine sıcak ve taze olarak servis etmekteyiz. Herkes için beğenilen, tekrar tekrar tadılmak istenen bu lezzete tanık olmak için 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayır Lokması Döküyoruz, Uygun Fiyat Kaliteli

Hayır Lokması Döküyoruz Cami Çıkışı, Düğün, Yeni Bebek, Asker Uğurlamaları, Açılış Törenleri Ve Cenaze Törenleri Gibi Kederli Veya Sevinçli Günlerinizde İstanbul'da İstediğiniz Saatte Ve Konumda Hayırlara Lokma Dağıtıyoruz. Arayın Hemen Gelelim!  İletişim : 0 553 241 40 67 

lokmacı,istanbul,hayırlokması,lokma,seyyarlokmacı,lokmadökülür,hayırsever,lokmasiparişi,istanbullokmacısı,lokmaistanbul,lokmacıistanbul,lokmadöktürme,lokmacıkiralama,lokmacıkiralamafiyatları,lokmatatlısı,hayırişi,açılış,organizasyon,catring,lokmafirmaları,lokmacıfirmaları


Sipariş Hattı


Yorumlar (3)


 • avatar

  Çiğdem Uçar 4 yıl önce

  İstediğiniz belirttiğiniz adrese zamanında gelip işlerini severek yapıp lezzetli lokmaları ile başarılı olan helala lokmam firmasına teşekkür ederim

 • avatar

  Aleyna Demir 4 yıl önce

  5 ay önce lokma döktürdük çok güzeldi ellerinize sağlık❤️

 • avatar

  Emre Asit 4 yıl önce

  6 Aralık’ta 1000 kişilik lokma döktürecektik fiyatı nedir?

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim