• Sipariş Hattı: 0 553 862 96 95
 • organizasyonasir@gmail.com
Hayır Lokması
Kanber Lokma 1834 2 Yorum

Sipariş Hattı

İstanbul Hayır Lokmacısı

Hayır lokması, mevlüt, sünnet, düğün, iş yeri açılışı ve ölüm yıldönümleri gibi zamanlarda hayır kazanmak, ölmüşlerin ruhuna hediye etmek için dağıtılır. Helal lokma şirketi olarak, profesyonel firmalar aracılığıyla hayır lokması dökme ve dağıtma organizasyonunu veriyoruz. Lokma dökme ve dağıtma cami önlerinde, davetli karşılarken, firma önlerinde ve içerisinde veya yayaların çoğunlukta olduğu caddelerde dağıtılabilmektedir. Firmamızla iletişime geçerek hayır lokması eleman ve ekipman temini yapabilir, ihtiyacınız olan tarihe rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hayır Lokması Dökme ve Dağıtma Organizasyonu

Sokak satıcıları adı altında verilen hayır lokması dökme ve dağıtma organizasyonu hizmetimizi, temiz, kaliteli ürün ve profesyonel kadromuzla sağlıyoruz. Mevlit organizasyonları, düğünler, açılış organizasyonları, sünnet organizasyonu, cenaze ve ölüm yıldönümü, hayır lokması dağıtıldığı zamanlardandır. İstanbul’da kaliteli hizmet almak için yıllardır markalaşmış sokak satıcılarıyla çalışma yürüten Helal lokma şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Hayır Lokması Kiralama Fiyatlarımız 2.500 TL den Başlamaktadır.

Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşan hayır lokması dökme, iyi bir haber aldığımızda, vefat eden sevdiklerimizin anısına, sadaka niyetiyle dağıtılıyor. Firmamız, istediğiniz mekana seyyar ekipmanlarıyla, profesyonel kadromuzdan ekip elemanımızı adresinize gönderecektir. Dağıtım alanına gelen elemanımız önceden hazırlanan lokma hamurunu, seyyar arabada pişirerek dağıtım yapacaktır. Sıcak, taze ve lezzetli lokmaların dağıtımı için ekstra eleman temini de talep edebilirsiniz.

Hayır Lokması Organizasyon Fiyatları

Helal Lokma firmamız,  sizin belirlediğiniz alanda, tam saatinde eleman ve ekipman temini yapmaktadır. Firmanın iletişim numaralarını kullanarak önceden rezervasyon yaptırmalısınız. İstanbul hayır lokması organizasyon fiyatları, dağıtım adedi veya porsiyon usulüne göre belirlenmektedir. 500 kişiden 50 bin kişiye kadar dağıtım yapılabilmektedir. Dağıtım adedi arttıkça indirimli fiyatlarla hizmet alabiliyorsunuz. Elemanlarımız dağıtım sırasında galoş, eldiven takmakta ve özel kıyafetlerle sunum yapmaktadır.

İstanbul Lokma Fiyatları

Hayır lokması organizasyonlarında, lokma adedi arttıkça personele ihtiyaç da artacağından fiyatlandırmayı hizmet veren personel sayısı da etkileyecektir. İstanbul’da hayır lokmacısı kiralamak için, Helal Lokma ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz düğün, açılışlar, mevlit gibi etkinliklerde sokak satıcısı hizmetleri vermiştir. Usulüne uygun ve lezzetli lokma yapan usta lokmacılar için firmamızı önceden arayarak rezervasyon yaptırmalısınız. Whatsapp ve mail adreslerimize yazarak, hayır lokması organizasyon fiyat teklifi isteyebilirsiniz.


Sipariş Hattı


Yorumlar (2)


 • avatar

  Aydemir Göktaş 3 yıl önce

  İkamet ettiğim ilçede işlek bir caddede hayrıma lokma döktürdüm. Helal lokmam firması zamanında gelip güzel bir şekilde lokmaları yapıp dağıtımını yaptılar. Tekrardan lokma döktürmek istediğimde yine helal lokmam firması ile anlaşırım. Bol kazançlar

 • avatar

  Tuğrul Ak 4 yıl önce

  5 Eylülde lokma döktürecektik 1000 kişilik fiyatı nedir?

Copyright © 2021 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim